Molatik Yıllar Sonra: Ruhsar

90’ların sonuna doğru, özel kanalların da çoğalması neticesinde dizi sayısında artış gözlemlendi. O dizilerden birisi de Ruhsar’dı. Birçok usta ismin kamera karşısına geçtiği Ruhsar’ın konusu da oldukça ilginçti. Biz de Molatik Yıllar Sonra’ya bu defa Ruhsar’ı konuk aldık. İşte Ruhsar’ın yıldızlarının son halleri…

Molatik Yıllar Sonra: Ruhsar

Cem Davran - Mazhar Mahmutoğlu
 

Cem Davran - Mazhar Mahmutoğlu<br />
&nbsp;
Çocukluğundan beri kamera karşısında olan Cem Davran sadece yaş alıyor sanırım. Tabii biraz yılların etkisi var yüzünde ancak beyazlayan saçları dışında yıllardır bildiğimiz Cem Davran kendisi.
 

Göksel Kortay - Menkibe Mahmutoglu
 

G&ouml;ksel Kortay - Menkibe Mahmutoglu<br />
&nbsp;
Göksel Kortay dizide nasıl haırlıyorsak öyle hala. Şık ve klas giyimi sadece dizide değil, gerçek yaşamının da bir yansıması. Yıllardır ekranlardan uzak ama tiyatroya devam ediyor.

Tuluğ Çizgen - Gözüm Abla
 

Tuluğ &Ccedil;izgen - G&ouml;z&uuml;m Abla<br />
&nbsp;
Dizide niye kimse değişmemiş yahu? Tuluğ Çizgen de o listedeki yerini aldı. Yıllardır aynı kendisi. Hiç değişmedi.
 

Ebru Karanfilci - Reyhan
 

Ebru Karanfilci - Reyhan<br />
&nbsp;
Dizinin hayranlarını belki de en merak ettiği isimlerden birisi de Ebru Karanfilci’dir. O günlerde, rolünün de verdiği etki ile biraz çocuksu halleri vardı, fizik olarak da. Şimdilerde ise biraz yaş almış o kadar. Halen o günlerin esintisini görüyoruz.
 

Mihrace Yeken - Firdevs Mahmutoğlu
 

Mihrace Yeken - Firdevs Mahmutoğlu<br />
&nbsp;
İlk projesinde unutulmaz olan kaç kişi vardır? Mihrace Yeken onlardan birisi. Hala aynı fiziksel olarak, yolda görsem "Aaaa Firdevs Mahmutoğlu" derim açıkçası. Bravo.
 

Hakan Gerçek - Müfit
 

Hakan Ger&ccedil;ek - M&uuml;fit<br />
&nbsp;
O dönem saçları daha sıkmış Hakan Gerçek’in. Tabii aradan 23 seneden fazla süre geçti, o kadar da olur. Ama yüz hatları halen aynı, biraz da zayıflamış açıkçası.
 

Hande Ataizi - Ruhsar Mahmutoğlu
 

Hande Ataizi - Ruhsar Mahmutoğlu<br />
&nbsp;
O dönem Türkiye’nin en güzel kadınları arasında gösterilen Hande Ataizi güzelliğinden bir şey kaybetmemiş. 40’lı yaşların sonunda olmasına rağmen gençlere taş çıkartıyor.
 

Mehmet Ulay - Önder
 

Mehmet Ulay - &Ouml;nder<br />
&nbsp;
Reklam ajansı sahibi Önder Bey rolüyle karşımıza çıkan Mehmet Ulay, o günler de olgun bir yapısı vardı. O günlerden çok değişmedi kendisi de.
 

Günyol Bakoğlu - Suat
 

G&uuml;nyol Bakoğlu - Suat<br />
&nbsp;
Türkiye’nin en iyi dublaj sanatçılarından birisi olan Günyol Bakoğlu, Ruhsar’da oynadığı yıllarda oldukça gençti. Şimdilerde ise olgun ve karizmatik bir havası var. Maşallah diyelim.
 
selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak