Molatik Yıllar Sonra: Süper Baba

Türk dizilerinin en unutulmaz yapımlarından birisi Süper Baba’ydı. Konusu, oyuncuları, mahallesi, jenerik müziği ile hafızlarda yer aldı. Biz de Yıllar Sonra serimizde bu defa Süper Baba’yı ele alalım dedik. İşte Süper Baba dizsinin oyuncularının son halleri.

Molatik Yıllar Sonra: Süper Baba

Şevket Altuğ - Fiko
 

Şevket Altuğ - Fiko<br />
&nbsp;
Türk sinemasının efsane ismi Şevket Altuğ yıllar içinde sadece biraz yaş almış. Bildiğimiz Şevket Altuğ, biraz saçları beyazlamış ama hala gözlerinin içi gülüyor.
 

Jülide Kural - İpek
 

J&uuml;lide Kural - İpek<br />
&nbsp;
Fiko’nun unutamadığı aşkıydı İpek. Karakteri canlandıran Jülide Kural yıllardır aynı güzelliğini koruyor. Yaşlılık kapısına uğramamış. Maşallah diyelim.
 

Eray Demirkol - Alim
 

Eray Demirkol - Alim<br />
&nbsp;
Küçük bir çocuktu karşımıza çıktı Eray Demirkol. Biraz atarlı biraz duygulu çocuktu. Şimdilerde aile babası oldu. Biraz kilo almış ama hala aynı yüzü, yıllar çok değiştirmedi kendisini.
 

Şevval Sam - Deniz
 

Şevval Sam - Deniz<br />
&nbsp;
Şevval Sam deyince akar sular duruluyor. Yıllara meydan okuyan güzel yıldız gençlere taş çıkarıyor. Yıllar onu hiç etkilemedi aksine iyice gençleşti. Nazar değmesin aman aman…

Payende Çizmeci - Mine
 

Payende &Ccedil;izmeci - Mine<br />
&nbsp;
Fiko’nun küçük kızı Mine büyüdü kocaman oldu. Haliyle o eski halinden eser yok şimdi. Yolda görsek tanıyamayız kendisini, o derece.
 

Sevinç Erbulak - Zeynep
 

Sevin&ccedil; Erbulak - Zeynep<br />
&nbsp;
O günlerde genç yıldız adayıydı Sevinç Erbulak. Şimdilerde oyunculuğunun olgunluk çağını yaşıyor. O günlerden bugüne çok değişim yaşamadı. Gözleri ışık saçıyor hala.
 

Metin Çekmez - Cevdet
 

Metin &Ccedil;ekmez - Cevdet<br />
&nbsp;
Yeşilçam’ın başarılı ismi Süper Baba’da da yer almıştı. Yıllar sadece saçlarını beyazlatmış Metin Çekmez’in.
 

Musa Uzunlar - Sinan
 

Musa Uzunlar - Sinan<br />
&nbsp;
Kurtlar Vadisi: Pusu’nun İskender Büyük rolüyle hafızalara kazınan Musa Uzunlar Süper Baba’da da yer aldı. O yıllarda daha gençken şimdilerde haliyle yaşlanmış Musa Uzunlar.
 

Selçuk Yöntem - Celal
 

Sel&ccedil;uk Y&ouml;ntem - Celal<br />
&nbsp;
O dönem top sakalıyla ekranlara gelen Selçuk Yöntem bu tarzdan iyi ki vazgeçmiş. Şimdilerde daha karizmatik kendisi.
 

Bennu Yıldırımlar - Elif
 

Bennu Yıldırımlar - Elif<br />
&nbsp;
Değişim yaşamayan isimlerden birisi de Bennu Yıldırımlar. Ne yapıyorlar, nasıl yapıyorlar bilmiyorum ama çeyrek yüzyıl geçmesine rağmen hala aynılar. Bravo.
selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak