Molatik Yıllar Sonra: Yaprak Dökümü

Ne zamandır Yıllar Sonra serimize ara vermiştik. Efsane bir diziyle geri dönelim dedik. Bir döneme damga vuran Yaprak Dökümü’nü konu edindik. İşte Yaprak Dökümü oyuncularının yıllar sonraki halleri.

Molatik Yıllar Sonra: Yaprak Dökümü

Halil Ergün

Halil Ergün
Başarılı oyuncu dizinin üzerinden yıllar geçmesine rağmen formunu korumuş. “Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey” cümleleri eşliğinde hatırlıyoruz kendisini.

Güven Hokna

Güven Hokna
“Aman tadımız kaçmasın Ali Rıza Bey” cümlesinin sahibiydi Güven Hokna. Yıllar içerisinde o da çok fazla değişmeyen isimlerden.

Bennu Yıldırımlar

Bennu Yıldırımlar
Diziye başlarken “yaşlanmama aşısı” mı yapıldı acaba? Kimse yaşlanmamış dizide. Bennu Yıldırımlar da onlardan birisi. Yıllar önceki haliyle aynı.

Gökçe Bahadır

Gökçe Bahadır
Yaşlanmayanlardan birisi de Gökçe Bahadır. Hatta daha da gençleşti kendisi. Tabii oyunculuğu bir o kadar olgunlaştı.

Fahriye Evcen

Fahriye Evcen
Yaprak Dökümü ilk projesiydi Fahriye Evcen’in. O günlerde çok toyken şimdilerde daha da güzelleşti. Başarılı işlere imza atmaya devam ediyor.

Seda Demir

Seda Demir
O günlerde genç bir oyuncuydu ve biraz daha kiloluydu Seda Demir. Ancak yıllar geçtikçe daha güzelleşti başarılı isim. Survivor’da bir dönem boy göstermişti.

Deniz Çakır

Deniz Çakır
Aha yıllara meydan okuyan bir başka isim daha. Deniz Çakır da yaşlanmaya savaş açarak genç kalmayı başaran isimlerden.

Tolga Karel

Tolga Karel
Sanırım ekipte en çok değişim yaşayan Tolga Karel oldu. Ünlü oyuncu sektöre veda edip ABD’de TIR şoförlüğü yapmaya başlamıştı en son.  Survivor’da da boy göstermişti.

Neslihan Atagül

Neslihan Atagül
O dönem gençliğe yeni adım atmıştı Neslihan Atagül. Yıllar içinde değişimiyle parmak ısırttı güzel yıldız.

 
Bu makaleye ifade bırak