Olga Kurylenko: Corona virüsten kurtulan en ünlü isim

Dünyayı etkileyen Corona virüs 7’den 70’e herkesi etkiledi. Zengin fakir tutunduğu kişiyi ayırt etmeyen hastalık birçok ünlü ismi de hasta etti. Pozitif sonuç çıkan isimlerden biri de Olga Kurylenko. Güzel yıldız yakalandığı Corona virüsten nasıl kurtuldu?

Olga Kurylenko: Corona virüsten kurtulan en ünlü isim

Bond güzeli
 

Bond g&uuml;zeli<br />
&nbsp;
Rol aldığı James Bond filmi Quantum of Solace ile kariyerinde yükselişe geçen eski model yeni oyuncu Olga Kurylenko, geçtiğimiz günlerde sosyal medyada Covid-19 hastalığına yakalandığını hayranlarıyla paylaştı.
 

Neden evde?
 

Neden evde?<br />
&nbsp;
Hemen tedavisine başlanan güzel yıldız hastanede değil evinde tedavi sürecine devam etti. Bu durum hayranlarını şaşırttı. Sonuçta steril bir ortam olması gerekiyor.
 

Olga Kurylenko bu durumu şu sözlerle açıkladı; "Çünkü hastaneler sadece yaşam mücadelesi veren hastaları kabul ediyor, eğer doğru anladıysam. Eğer daha da kötüleşirsem ambulans çağırmam söylendi bana"
 

Nasıl hastalandı?
 

Nasıl hastalandı?<br />
&nbsp;
Ateşinin 39 dereceye çıkması sonucu Olga Kurylenko ambulansla hastaneye kaldırılmıştı. Yapılan test sonucu Covid-19 hastalığı testi pozitif çıkmıştı. Nereden bulaştığını ise "Bilmek mümkün değil. Her yer olabilir, bindiğim taksiden de bulaşmış olabilir." diyerek cevapladı.
 

Sosyal medyadan duyurdu
 

Sosyal medyadan duyurdu<br />
&nbsp;
Ünlü oyuncu son durumunu ise yine sosyal medyadan paylaştı. Geçtiğimiz haftadan daha iyi olduğunu, 38,5 dereceden 38 dereceye ateşinin düştüğünü söyledi.
 

"Tamamen iyileştim. Bir hafta boyunca kötü hissediyordum, çoğunlukla yataktaydım ve uyudum. Ateşim vardı ve başım çok ağrıyordu. İkinci hafta ateşim düştü fakat hafif bir öksürük başladı, çok yorgun hissettim. İkinci haftanın sonuna kadar kendimi tamamen iyi hissetmeye başladım." sözlerini hayranlarıyla paylaştı.

selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak