Geri Dön

Açıkhava konserleri sürüyor

Yaz akşamlarının klasiklerinden olan Açıkhava konserleri haziran ve temmuzda "BKM Açıkhava'da" etkinliklerine ev sahipliği yapacak

11 ve 12 Haziran akşamı Sezen Aksu yeni ve eski şarkılarından oluşan repertuvarıyla sahnede olacak. 14-15 Haziran'da Yılmaz Erdoğan'ın yazıp, yönettiği ve Demet Akbağ ile birlikte rol aldığı "Haybeden Gerçeküstü Aşk" adlı oyunu izleyebilirsiniz.Ömer Faruk Tekbilek 16 Haziran'daki konserinde sahneye Ferhat Göçer ile birlikte çıkacak. Açıkhava 17 Haziran'da Kenan Doğulu ile coşacak. 19 Haziran akşamı sahnede Kıraç olacak. Cem Yılmaz sayesinde 20, 21, 22 Haziran akşamları Açıkhava Tiyatrosu kahkahalarla yankılanacak. Sertab Erener ise 25 Haziran'da sahneye çıkacak. Biletleri biletix.com'dan temin edebilirsiniz. Harbiye Cemiz Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu'nun 10 Haziran-3 Temmuz tarihleri arasındaki "kiracısı" Beşiktaş Kültür Merkezi. Etkinlikler Orhan Boran'ın jübilesini yapacağı "Orhan Boran Show" ile başlıyor.

Otomobilden müzik çaldı, balkonda göbek attılarDenizli’de bir vatandaş otomobilden müzik çaldı. Evde Kal çağrısına uyan vatandaşlar ile balkonda göbek attı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber