Geri Dön
Pazar“Her bilet bir umut”

“Her bilet bir umut”

Milyon Yapım’ın organize ettiği “Her Ev Bir Sahne” etkinliğiyle 10 liraya bilet alarak yüzlerce müzisyene destek olabilirsiniz

“Her bilet bir umut”

Müziğin sesini daha çok açıp doya doya dans ettiğimiz günler burnumuzda tütüyor. Havanın ısınmasıyla birlikte konsere gitme, sevdiklerimizle birlikte eğlenme fikri her geçen bizi daha çok dürtüyor. Hayatımızın vazgeçilmezi müziği bu kadar özlemişken bizi ezgileriyle başka dünyalara taşıyan müzisyenler için yapabileceğimiz şeyler de var.

Pandemiden en çok etkilenenlerin başında müzisyenler geliyor. Bu dönemde büyük bir gelir kaybı yaşayan müzisyenler bir yandan hayatın normale dönmesini beklerken diğer yandan dayanışmayla bu zorlu sürecin etkilerini hafifletmeye çalışıyor. Milyon Yapım’ın organize ettiği, Pepsi’nin katkılarıyla 18 Şubat’ta başlayan “Her Ev Bir Sahne” etkinliği bugün sona eriyor. 240 müzisyenin 24 saat kesintisiz canlı konserler verdiği etkinlikte biletler 10 liradan satılıyor.

“Her bilet bir umut”

“Her bilet bir umut”


Sosyo’dan canlı izlenebilen konserlerde her sanatçı maksimum 45 dakika sahne alıyor. Bilet satışlarından elde edilecek gelirin katılımcı müzisyenlere eşit olarak paylaştırılacağı projeye çok sayıda müzisyen de çektiği videolarla destek mesajı verdi. Ünlü sanatçı Selda Bağcan’ın 100 bilet satın alarak maddi destek de sunduğu “Her Ev Bir Sahne” projesi için Cahit Berkay, “Her Ev Bir Sahne projesini ilk duyduğumda çok heyecanlandım. Bu etkinliği bütün yüreğimle destekliyorum. Bu heyecanımı, bilet alarak sizler yaşatacaksınız. Her bilet bir umuttur” dedi. Birçok müzisyenin yanlarında ekipleri ile birlikte konserleri gerçekleştirdiği etkinlikte bazı müzisyenler tek başlarına konserler veriyor. Etkinliğe destek verenler arasında ünlü popçular Çelik ve Gökhan Türkmen’in yanı sıra sevilen rock müzik grubu mAnga da bulunuyor. 

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler