Geri Dön
PazarŞimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Şehrin simgeleri -  ALPEREN BİLGİLİ

Adana’nın simgeleri arasında yer alan Taşköprü, Seyhan Nehri üzerine kurulmuş. Dünyanın hâlâ kullanılan en eski köprüleri arasında gösterilen Taşköprü ile arkasında görülen Sabancı Camisi’ni, okurumuz Alperen Bilgili böyle fotoğraflamış.


Şimdiki zamanın hikayesi


Tüketici hakları - Milliyet arşivinden 55 yıl önce bugün

Şimdiki zamanın hikayesiBoş balık tezgâhlarını gösteren 1965 yılına ait bu fotoğraf Eminönü’nde çekilmiş. Dünyayı kasıp kavuran Kovid-19 virüsünün yarattığı panikle bugünlerde de pek çok ülkede marketlerin yiyecek içecek rafları boşaldı. Maske fiyatları çoğu yerde orantısız artış gösterdi. Birleşmiş Milletler bu tip fırsatçılıklara dikkat çekmek için 1985 yılında 15 Mart’ı “Dünya Tüketici Hakları Günü” ilan etmişti.

Parkın güvercinleri -  BARIŞ KAYKUSUZ

Şimdiki zamanın hikayesiKuğulu Park, başkent Ankara’nın Kavaklıdere Mahallesi’nde yer alır. Ankaralıların yanı sıra gezmek için farklı şehirlerden gelenler de bu parka uğrar. Okurumuz Barış Kaykusuz’un bizimle paylaştığı fotoğrafta parkta uçan güvercin görülüyor.

At sevgisi /  AKIN AKDAĞ

Şimdiki zamanın hikayesiAtlar ilk evcilleştirilen hayvanların başında geliyor. Orta Asya’dan başlayan bu dostluk devam ediyor. Okurumuz Akın Akdağ da çektiği birbirinden güzel fotoğraflarından birini bizimle paylaştı.

Doğal güzellik / DEMET DEMİR

Şimdiki zamanın hikayesiKapadokya’nın en büyük yerleşim yeri olan Ürgüp, binlerce yıllık tarihi geçmişi bünyesinde barındırıyor. Büyülü bir atmosfere sahip Ürgüp, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turisti ağırlıyor. Okurumuz Demet Demir’in bizimle paylaştığı bu fotoğrafta Ürgüp doğal güzelliğiyle büyülüyor.

www.milliyet.com.tr’ye gelenler 

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!FOTO yaz 6688’e gönder
Gelen mesaja tıkla
Fotoğrafını yükle
Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...
Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.


OSMAN SELVİ

Şimdiki zamanın hikayesiAmsterdam’da nehir kıyısında.

NEVİN DURGUN

Şimdiki zamanın hikayesiHatay Samandağ sahilde gün batımı.

ÜMİT CAM

Şimdiki zamanın hikayesiİrlanda’nın Dublin kentinde uzanan bozkır.


RIDVAN ÖKSÜZ

Şimdiki zamanın hikayesiDiyarbakır’ın tarihi Hasanpaşa Hanı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler