Geri Dön

Şimdiki zamanın hikayesi

Şimdiki zamanın hikayesi

Masal diyarı -  Emre Ünlü

Şimdiki zamanın hikayesiAvrupa’nın ortasındaki İsviçre, yüzölçümü bakımından dünyanın küçük ülkelerinden biri olarak bilinir. Bu şirin ülke masalsı doğasıyla da ziyaretçilere görsel bir şölen sunar. Okuyucumuz Emre Ünlü, Uri kentinin bu rüya doğasını böyle fotoğraflamış.

Dijital sanat -  AYKUT IRAKTAN

Şimdiki zamanın hikayesiFotoğrafta manipülasyon uygulaması eleştiriler alsa da çoğu kişi ortaya çıkan sonuçtan memnun. Okuyucumuz Aykut Iraktan iki fotoğrafı birleştirip farklı bir boyut kazandırmış.

Martılar ve Galata - Akın Akdağ

Şimdiki zamanın hikayesiŞehir Hatları vapuru tasarlanırken martılardan esinlenildiğini çok sonra öğrendik. Denizde adeta süzülerek yüzen vapurlar, beyaz rengini martıların tüylerinden, pruvasındaki sarı renkli direği ise ayaklarından almış. Galata Kulesi fonunda seyreden Şehir Hatları vapuru ve havada bir şiir gibi uçuşan martıları okuyucumuz Akın Akdağ fotoğraflamış.

Bayram sevinci virüs tanımadı

Şimdiki zamanın hikayesi


İstanbul’da 23 Nisan’da bir sitede gerçekleştirilen tören ise fotoğrafa böyle yansıdı.

Bugünler de geçecek

Milliyet Arşivinde bugün / Selahattin Gökhan

Mustafa Kemal Atatürk’ün dünya çocuklarına armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı bu yıl koronavirüs salgını nedeniyle evlerde kutlandı. Milliyet arşivinden aldığımız fotoğrafta Mithatpaşa Stadı’nda düzenlenen bayram kutlamalarında çocukların coşkusu görülüyor.Şimdiki zamanın hikayesi


Demirören farkı - CİHAT İŞÇİMEN

Beslenme, soğuk, hastalık gibi tehlikelerle karşı karşıya kalan minik dostlarımız için hayvanseverler, “Kışın mümkün olduğunca kedi ve köpek sahiplenin” çağrısı yaparken, Bağcılar’daki Demirören Medya Center (DMC) örnek bir tavır sergiliyor. Yaklaşık 100 kedi ve köpeğe kapılarını açan DMC çalışanları, hayvanların ihtiyaçlarını karşılıyor. İşte bu kedilerden birini tam da esnerken fotoğraflayan Cihat İşçimen, usta fotoğrafçılara taş çıkarırcasına bir enstantane yakalamış.


Şimdiki zamanın hikayesi


www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!
En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!
FOTO yaz 6688’e gönder
Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle
Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.


Şimdiki zamanın hikayesiŞimdiki zamanın hikayesiÇocuk bayramın kutlu olsun küçüğüm.


Şimdiki zamanın hikayesi


Şimdiki zamanın hikayesiİlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber