Geri Dön

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Şimdiki Zamanın Hikayesi
Bünyamin Aygün

Kar sevinci

Endüstriyel atıklar, çarpık yapılaşma, kirlettiğimiz doğa, küresel ısınmayla başka kışlar yaşanıyor artık. Aralık ayında esen ılık rüzgârlar, kış günlerini bizden alıp götürdüğü hissi uyandırsa da geçen hafta başlayan kar yağışıyla birlikte ülkenin hemen her köşesi beyaza büründü. Füruzan’ın “Sabah Eskimişliğim” adlı öyküsünde dile getirdiği gibi, “Havalar birden soğudu ve sokaklar kış kokmaya başladı.” Kimilerine eziyet çektiren kar, kimilerinin eğlencesi oldu.

Bu hafta sayfamızı Türkiye’nin ve dünyanın farklı noktalarından okuyucularımızın çekip bizimle paylaştıkları kar fotoğraflarına ayırdık. Ayrıca Milliyet arşivinden, usta fotoğrafçı Yurttaş Tümer’in 2004 yılına ait fotoğrafını sizlerle paylaşıyoruz. O yıl, öyle bir kar yağmış ki, Mahmutbey Viyadüğü’nde araçlar mahsur kalmış.

SELÇUK BERK - Bolu

Şimdiki Zamanın Hikayesi

ERTUNÇ ERGÜNEŞ - Norveç

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Emre Ünlü - İtalya

Şimdiki Zamanın Hikayesi

ALPEREN KAYA - ANKARA

Şimdiki Zamanın Hikayesi

YURTTAŞ TÜMER - İSTANBUL

Şimdiki Zamanın Hikayesi

 

www.milliyet.com.tr’ye gelenler

Önce çek sonra paylaş!

En güzel anılarınız artık Milliyet.com.tr’de. Yollayın, sizin de anılarınız yayınlansın!

FOTO yaz 6688’e gönder

Gelen mesaja tıkla l Fotoğrafını yükle Fotoğraf Servisi Müdürü Bünyamin Aygün’ün seçtiği fotoğraflarınız Milliyet Pazar, Milliyet.com.tr ve Milliyet Express uygulamasında yayınlansın...

Şimdiki Zamanın Hikayesi

Milliyet Sizden Gelenler fotoğraf paylaşım servisi ücretli bir hizmet olup tüm GSM operatörleri için her gönderilen mesaj başına tüm vergiler dahil 3,6 TL ücretlendirilmektedir.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber