Geri Dön
PazarYeni albüme konser serisi

Yeni albüme konser serisi

Yeni albüme konser serisi

O kadar uzun süre uzak kaldık ki, sevdiğimiz müzisyenleri dinleyip, konserlerde keyifli vakit geçirmek için #iyiyasa demenin zamanı. Gökhan Türkmen, yeni albümü “7”nin coşkusunu Harbiye’den sonra #iyiyasa mottosuyla Ege’ye taşıyor. Türkmen 3 Ağustos’ta Datça Açık Hava Tiyatrosu, 5 Ağustos’ta Bodrum Antik Açık Hava Tiyatrosu, 6 Ağustos’ta Marmaris Açık Hava Tiyatrosu’nda konser verecek. 

Kenan Doğulu yaza söylüyor

Kenan Doğulu, “Ken on the Beach” ile yazın sevilen tatil beldelerinde müzikseverlerle buluşmaya devam ediyor. Asarlık mevkinin sakin noktalarından Caresse, a Luxury Collection Resort&Spa Bodrum’a konuk olacak şarkıcı otelin Karaada manzaralı yaşam katının havuz terasından şarkılarını söyleyecek. 8 Ağustos akşamı gerçekleşecek konsere “Yazmışsa Bozmak Olmaz” şarkısıyla start verecek Doğulu’yu misafirler oda ve teraslarından dinleyebilecek.  

Alaçatı’da konser var

Yazın her daim en gözde adreslerinden biri olan Alaçatı, müziğin keyfini çıkarmak isteyenleri bekliyor. Alaçatı’nın yenilerinden Elias Beach’te Ege rüzgarına ünlü şarkıcıların sesleri karışıyor. Sezon boyunca her cuma saat 17.00 itibarıyla Yol Project, her pazar DJ Murat Kıroğlu’nun sahne alacağı Elias Beach’te ağustos ayı boyunca ise sahne Oğuzhan Koç ve Fettah Can’ın olacak.  

bu haberleri kaçırma

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler