Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Bardak Kırmak

Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmak, iş hayatında çok iyi anlaşılan ve sevilen biriyle küs kalınacağına rivayet edilmiştir. Rüya yorumunda bulunan yazarlar ise rüyada bardak kırmanın, maddi sorun yaratan bir problemin çözülmesi anlamına geldiği belirtirler. Rüyada bardak kırmak ne demek, rüyada elinden cam bardağı düşürüp kırmak ne anlama gelir sorularının yanıtlarını derledik.

Rüyada bardak kırmak, rüya yazarlarına göre olumlu ifade edilen bir tabire sahiptir. Kimi yorumcular rüyada bardak kırmanın, iyi durumların işaretçisi olduğunu, kimisi ise şerre mana olduğunu işaret ederler. Bardak kırmak, arkadaşlarla küs olmaya delalettir.

Rüyada Bardak Kırmak

Rüyada bardak kırmanın işareti, birisiyle girilen tartışmaya ve yenilgiye uğramaya hikmettir. Rüya yorumcuları, rüyada bardak kırmanın, zor bir işte başarılı olmaya çalışmak şeklinde nitelendirirler. Bazı rüya yorumcularına göre bardak kırmanın hikmet, ailevi sorunlara mana edilebileceği belirtilir. Yapılan genel yorumlara göre bardak kırmanın kimi olumlu kimi olumsuz tarafları mevcut olur.

Rüyada Elinden Cam Bardağı Düşürüp Kırmak

Rüyada elinden cam bardağı düşürüp kırmanın yorumuna ilişkin pek çok rüya alimi görüş belirtmişlerdir. Kırgın olunan bir kimseyle barışmaya ve dostluk kurmaya hikmet olur. Rüyada cam bardağı elinden düşürüp kırmak, verilen kararların yanlış olduğuna buna istinaden zorlukların yakında olduğuna ilişkin bazı tabirler yapılmıştır.

Rüyada Su Dolu Bardağın Kırılması

Rüyada su dolu bardağın kırılmasının hikmeti, rüyayı gören kişinin çok güzel işlere imza atması manasına gelir. Rüya yorumunda bulunan bazı kimseler, su dolu bardak kırmanın, kısmette eksiklik olduğuna yorum yapmışlardır. Kişinin güzel işlere imza atacağına ancak iş hayatındaki bazı sorunların büyüyeceğine ve dert çıkaracağına hikmet eder.

Rüyada Boş Bardağın Kırılması

Rüyada boş bardağın kırılması, kötü arkadaşlıklar kurmaya ve kişinin yalnız başına yaşayacağına delalettir. Rüya yorumları yapan kimi alimlere göre rüyada boş bardağın kırılması, kişinin üzerinde kara bulutların dolaşacağına alamettir. Boş bardağın kırılmasının diğer manalarından birisi ise alınacak kötü haberlere delalet etmesidir.

Rüyada Yeni Alınan Bardağı Kırmak

Rüyada yeni alınan bardağı kırmak, başlarda hiç sorun çıkmayan arkadaşlıkların çatırdaması manası taşır. Bazı ilim alimlerine göre rüyada yeni alınan bardağı kırmanın delaleti, küskünlüklerin tekrardan başlaması hikmetini taşır. Yeni alınmış bir bardağın rüya içerisinde kırmak, ticari manada zararlara uğramak ve borçlarının gittikçe artmasına delalet olur.

Rüyada Başkasının Evinde Bardak Kırmak

Rüyada başkasının evinde bardak kırmak, alınan tedbirlerin işe yarayacağına, kişinin tüm zorluklardan kurtulacağına hikmet olur. Alimler, bu rüyayı gören kişi için hayır sever yorumu yaparlar. Rüyayı görenin, yakın zamanda bir kimseye yardımda bulunacağına, bunun Allah rızasını kazanmasına olanak olacağına rivayetlerde bulunmuşlardır.

Rüyada Kırık Bardak Almak

Rüyada kırık bir bardak satın almak, dostlukta sorunlara işaret eder. Kimi bazı alimler, rüyada kırık bardağın hikmetinin, yorucu iş anlamına gelebileceğini söylemişlerdir. Rüya yazarı olanlar, kırık bardak almayı, ticarette başarısız olmakla aynı yola çıktığını belirtirler.

Rüyada Çay Bardağı Kırmak

Rüyada çay bardağı kırmak, sıkıntıdan ve beladan kurtulmak anlamlarını taşır. Bir kimsenin rüyasında çay bardağı kırdığını görmesi, zaman zaman aynı şeylerin tekrar edildiğine hikmet olur. Alimlerin belirttiklerine göre çay bardağı kırmak misafirlerden birini kötü sözlerle kırmak anlamına gelir.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet