Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Bardak Yıkamak

Bardak Yıkamak

Nadir görülen ve çoğu insana anlamsız gelen rüyalar olabilmektedir. Bu tür saçma diye nitelendirilen rüyalardan birisi rüyada bardak yıkamak veya rüyada çeşmede bardakları yıkadığını görmek gibi rüya çeşitleri gelmektedir. Rüyasında bu tür rüyaları gören kişiler anlamlarını ciddi şekilde merak ediyor. İşte, merak edilen tüm detayları derledik.

Rüyada bardak yıkamak, kişinin yeniden kendini ispatlamasına ve bir yanlış olaydan aklanmasına işaret etmektedir. Rüyada çeşmede bardakları yıkadığını görmek ise hastalıklardan kurtulmak ve sıkıntıların sona ermesi şeklinde yorumlanmaktadır.

Rüyada Bardak Yıkamak

Rüyada bardak yıkamak, aklanmak ve saygınlık kazanmak anlamına gelmektedir. Rüyasında bardak yıkadığını gören rüya sahibinin önceki senelerden suçlandığı bir konudan henüz yeni aklanacak. Kendisinin suçsuz olduğunun çevresindekiler tarafından öğrenilmesinin üzerine rüya sahibine olan saygınlık yeniden ortaya çıkacaktır. Tüm bunların yanı sıra rüya sahibi bu olayların ardından çevresindeki arkadaşlarını yeniden seçmeyi tercih edecek ve yalnızca güvendiği kişiler ile arkadaşlık kurarak mutlu olacaktır.

Rüyada Çeşmede Bardakları Yıkadığını Görmek

Rüyada çeşmede bardakları yıkadığını görmek, şifa bulmak ve sevinci haberler almaya işaret eder. Rüyayı gören kişi eğer hastalıklar ile boğuşuyorsa bu sıkıntı ve hastalıklardan kısa süre içerisinde kurtulacak anlamına gelmektedir. Öte yandan rüya sahibin kısa süre içerisinde alacak olduğu haberler onu çok mutlu edecek ve neşesine neşe katacaktır.

Rüyada Bardak Yıkarken Kırdığını Görmek

Rüyada bardak yıkarken kırdığını görmek, doğru yapılacağına ve huzurlu yaşam sürüleceğine işaret eder. Rüyayı gören kişinin sosyal yaşantısında yaptığı davranışlar aklında soru işaretleri bırakabilir. Ancak vermiş olduğu ve uyguladığı kararların tamamen doğru olacağını anlayacağı günler oldukça yakın. Cesur yüreği ve kendinden emin tavırları ile birlikte hayatının geri kalan ömrünü huzur içinde geçirecektir.

Rüyada Kırılmış Bardak Görmek

Rüyada kırılmış bardak görmek, sıkıntılardan kurtulmak ve başarı yakalamak anlamına gelmektedir. Rüyasında kırılmış bir bardak gören kişi eğer eğitim hayatına devam ediyorsa eğitim süresince başarılı olacak demektir. İşte çalışıyorsa işinde başarıya ulaşacak olan rüya sahibin hastalık ya da farklı maddi zorluk gibi sıkıntılı durumları varsa bu dertlerinden kurtulacaktır.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet