Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görme

Çıngıraklı Yılan Görme

Rüyada yılan görmek; pek çok rüya yorumcusunun hemfikir olduğu görüş doğrultusunda rüya sahibi konumundaki kişinin gizli düşmanlarının olduğuna alamet eder. Sizin için bir hayli fazla insanın merak edip araştırdığı rüyada çıngıraklı yılan görmek nedir? Siyah ve yeşil çıngıraklı yılanları görmek şeklindeki konu başlıklarını tüm detayları ile birlikte derledik.

Rüyada yılan görmek ile alakalı olarak yapılan genel yorumlar, rüya sahibi kişinin hayatında var olan bir insan ile arasının bozulacağı yahut bu kişinin hayatına yeni bir düşmanın dahil olacağı şeklinde olmaktadır.

Rüyada Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibi kişinin hile ile karşı karşıya kalacağına ve bundan dolayı da son derece zor durumlar içinde olacağına, kişinin çevresinde kendisine zararı dokunabilecek düşmanlarının varlığına alamet eder.

Rüyada Siyah Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada siyah çıngıraklı yılan görmek; rüyayı görmüş durumdaki bir kimsenin çevresinde var olabilecek bir gizli, sinsi ve hain düşmana işaret etmektedir. Rüyada görülen çıngıraklı siyah yılan; çocuk, kadın, esenlik, saltanat ve beylik anlamını da içermektedir. Kimi zamanda rüyada görülen siyah çıngıraklı yılan kişinin geçimine işaret eder.

Rüyada Yeşil Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada yeşil çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibi için dedikodu yapan komşuyu simgelemektedir. Bu bakımdan rüyasında yeşil çıngıraklı bir yılan ile boğuştuğunu görmüş olan kişinin iftiraya uğraması durumu söz konusudur. Rüyada görülen yeşil çıngıraklı yılan garip sesler çıkarıyorsa, o vakit bu rüya genellikle, rüya sahibi olan kişinin birinin kalbini kıracağına alamet eder.

Rüyada Sarı Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada sarı çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibinin yaşamında karşı karşıya kalacağı kem gözlü, kötü niyetli, hile yapan, hain ve kötülük düşünen sinsi insanların olacağına alamet eder. Bu kötü kimseden rüya sahibine gelecek olan zarara ve uğursuzluklara, kişinin şansızlığına tabir olur.

Rüyada Kırmızı Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada kırmızı çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibinin alacağı kötü bir habere ve sıkıntıya alamet eder. Kişi tarafından alınacak olan bu haberin ise kişinin yaşamına yönelik olarak direkt olumsuz etkilerinin olabileceğine işaret eder.

Rüyada Büyük Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada büyük çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibinin girişeceği bir iş ya da başlayacağı bir yolculuktan dolayı edineceği korku ve cesaretsizliğe işaret eder. Bu bakımdan olumlu bir rüya olarak değerlendirilmez.

Rüyada Beyaz Çıngıraklı Yılan Görmek

Rüyada beyaz çıngıraklı yılan görmek; rüya sahibi kişinin hayatındaki bir düşmanın varlığına işaret eder. Bu bakımdan kişiyi çevresindeki düşmanların varlığı yönünde uyarıcı bir rüya olma niteliği barındırmaktadır.

 

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet
akıllı banner