Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Deprem Olduğunu Görmek

Rüyalar, gören kişiyi oldukça etkileyen olaylardır. Bazen korkutur, bazen şaşırtır ve hatta bazen de üzer. Değişik görüntülerin yanında insanlar rüyalarda bazı duyguları da hissederler. Günümüz bilim ve teknolojisi bile rüyaların nasıl meydana geldiğini tam olarak açıklayamamaktadır. Rüyalar, hala sırlarını korumayı sürdürmektedir. İşte rüyada deprem olduğunu görmek nedir, deprem olduğunu görüp dua etmek nedir ve çok daha fazlasını sizler için derledik.

Rüyada deprem olduğunu görmek, deprem olurken dua ettiğini görmek rüya tabircileri tarafından bazen olumsuz bazen de güzel ve hayırlı bir rüya olarak değerlendirilmektedir.

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek

Bir rüyanın doğru yorumlanabilmesi için görülen bütün ayrıntıların bilinmesi gerekmektedir. Rüyada deprem görmek genellikle olumlu yorumlanmamıştır. Fakat rüyayı gören kişinin durumu, rüyanın diğer ayrıntıları rüya tabirinde etken olduğu için böyle bir rüya hayra ve iyiye de yorumlanabilir.

Rüyada Deprem Olduğunu Hissetmek

Rüya sahibi bazı plan ve değişiklik yapmayı düşünürken meydana gelecek olan bir takım olaylar bunu engelleyecektir. Kişinin kendisinin dışındaki sebepler planladıklarını hayata geçmesine engel olacaktır manasını taşır.

Rüyada Deprem Bölgesinde Bizzat Bulunurken Deprem Olduğunu Görmek

Rüyada deprem bölgesinde bizzat bulunurken deprem olduğunu görmek bazen çıkacak fitne ve fesatlara delalet olarak yorumlanır. Bazen de çok büyük ve beklenmeyen hayırlı bir gelişmenin yaşanacağına işaret olarak değerlendirilir.

Rüyada Deprem Bölgesine Sadece Uzakta Bulunmak

Rüyada meydana gelen depremin olduğu yere uzakta bulunmak şeklinde görülen bir rüya ise kişinin hayatında çok büyük sarsıcı değişikliklerin meydana geleceğine delalet eder. Bazı rüya tabir eden alimlere göre deprem, zarar, keder, işlerin kötüye gitmesi ve hatta iflasa delalettir

Rüyada Deprem Olduğunu Görmek ve Dua Etmek

Rüya sahibi deprem olurken dua ettiğini görmüşse bu durum meydana gelebilecek çok büyük bir musibetin rüya sahibinin inancı, duaları ve hayırları vesilesi nedeniyle en az zararla atlatılacaktır biçiminde yorumlanmaktadır.

 

Kaynak: ruyalar.net