Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Gökdelen Görmek

Gökdelen Görmek

Günümüz teknolojisi birçok alanda olduğu gibi inşaat sektöründe de oldukça ilerleyen bir teknolojidedir. Eski dönemlerde tek katlı evler yapılırken günümüzde kaç katı olduğunu sayamayacağımız kadar yüksek binalar inşa edilmektedir. Bu durumda zaman zaman rüyalarda kendine yer bulmaktadır. Rüyada gökdelen gören kişiler rüyalarını merak eder. Rüyasında gökdelen gören kişiler için detayları derledik.

Gökdelenler günümüz teknolojisi ile inşa edilen binalardır. Oldukça fazla kattan oluşan gökdelenler günümüzde özellikle büyük şehirlerde çok rastlanılan bir yapı şeklidir. Bu sebeple kişilerin gökdelen görmesi de oldukça normalleşen bir durumdur. Rüyada gökdelen görmek kişiler için oldukça şaşırtıcı olabilmektedir. Rüyasında gökdelen gören kişiler bu rüyayı tabir etmek ister ve arama motorlarında rüyalarını detaylarını araştırır.

Rüyada Gökdelen Görmek

Rüya sahibinin rüyada gökdelen görmek kişinin aynı yerde yaşadıkları halde birbirlerini tanımazdan gelen kişileri ifade eder. Bu rüya akrabalık bağını gözetmeyen kişilere de yorumlanır. Rüyada görülen gökdelen aynı zamanda çocuklu bir anneyi de ifade eder. Gösteriş ve hazine anlamına da gelen rüyada görülen gökdelen birçok anlama sahip rüyalardan biridir. Gökdelen çok katlı olmasından dolayı aynı zamanda uzun ömür de ifade etmektedir. Evli bir insan rüyasında gökdelen görüyorsa evliliği çok uzun yıllar devam edecektir.

Rüyada Tek Katlı Binaların Bulunduğu Yerde Gökdelen Görmek

Rüya sahibi rüyasında tek katlı binaların çoğunlukta olduğu bir yerde bir gökdelen görüyorsa bu kişi gururlu ve eğitimli bir insan anlamına gelmektedir. Kişinin gördüğü gökdelenin yeniliği, eskiliği, yüksekliği ve büyüklüğü gibi durumlar da rüya için önemlidir.

Rüyada İnşaat Halinde Yüksek Katlı Gökdelen Görmek

Rüya sahibinin rüyasında inşaat halinde gökdelen görmesi kişinin uzun bir ömrün olacağını ve bu ömrünün sağlıklı geçeceğine yorumlanır. Rüyada gökdelen görmek kişi için bazen de sefalet anlamına gelmektedir. Bu sebeple bu rüyanın yorumu farklılıklar gösterir.

Rüyada Gökdelen Yıkılması

Rüya sahibinin rüyasında gökdelenin yıkıldığını görmesi kişinin evlenerek yeni bir yuva kuracağına yorumlanmaktadır. Gökdelenin yıkıldığını gören kişi aynı zamanda akrabalarında ziyaret edecektir.

Rüyada Gökdelen Tepesinde Gezdiğini Görmek

Rüya sahibinin rüyasında gökdelenin tepesinde gezdiğini görmesi kişinin düşmanlarına karşı galip geleceğini yorumlanmaktadır.

Genel anlamda rüyada görülen gökdelen kişi için olumlu anlamlara gelmektedir. Rüya sahibi bu rüyayı gördüğünde bekar ise evlenir, evli ise oğlu ve kızı şöhret sahibi olur. Yoksul kişi bu rüyayı gördükten sonra zenginleşir. Eğer rüya sahibi bu durumları yaşamazsa işlediği bir günahtan tövbe eder.

 

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet