Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Armut Görmek

Armut Görmek

En lezzetli ve yaz meyveleri arasında armut gelir. Kış aylarında tüketilen armut aynı zamanda insanların rüyalarına da girer. Farklı biçimlerde rüyanızda armut gördüğünüz zaman rüya alimleri yorumlarını okuyabilirsiniz. Peki, rüyada armut görmek ne demek? Armut satın almak ya da toplamak ne anlama gelir? İşte yorumlar.

Pek çok farklı şekillerde rüyada armut görmek mümkündür. İnsanlar armut yediğini, armut topladığını ya da satın aldığını ve çürük veya sulu armut görebilmektedir. Böyle durumlarda gelecek hakkında ihtimalleri anlatan buraya için, rüya alimlerin yorumlarına bakmanız yeterlidir.

Rüyada Armut Görmek

Rüyada armut görmek mülkiyet ve rızık ile yüksek bir kazanç üzerinden yorumlanır. Özellikle rüya sahibini mutlu olacağı ve güzel günler göreceği üzerine delalet eder. Ayrıca rüya sahibinin sağlıklı bir yaşam sürecini ve herhangi bir hastalık ile mücadele etmeyeceği üzerine yorumlanır. Evli bir kişi rüyasında armut görürse hayırlı bir evlat sahibi olacağına delalet eder. Kişi bekar ise hayırlı bir kısmet ile evleneceğine işarettir.

Rüyada Armut Satın Almak

Rüyada armut satın almak belli başlı bazı sebeplerden dolayı rüya sahibinin bir işi askıya alması gerektiğini rivayet eder. Başka bir rüya alemi yorumuna göre ise rüya sahibini evlat sahibi olacağı üzerine yorumlanır.

Rüyada Armut Toplamak

Rüyada armut toplamak kişinin iş yaşantısında yoğun şekilde çalışacağına rivayet eder. Bu sebepten dolayı ailesine çok fazla zaman ayıramayacağını anlatır. Mutlaka ailesi ile beraber uzun ve mutlu bir tatile çıkması gerektiğine dair bir uyarı niteliği taşır. Ayrıca rüyasında armut topladığını gören kişiler belli bir sıkıntı ve derdin ardından huzura ve refaha kavuşacağı üzerine yorumlanır.

Rüyada Çürük Armut Görmek

Rüyada çürük armut görmek bir kişiden gelecek zarara işaret eder. Aynı zamanda rüya sahibinin bazı hastalıklara kapılacağı üzerine yorumlanır. Genel olarak buraya kötü ve olumsuz şekilde rüya alimleri tarafından yorumlanmaktadır. Ayrıca eğer rüya sahibi evli ise eşiyle ciddi bir tartışma içerisine gireceğini ve ona çok ciddi boyutlara ulaşacağına delalet eder. Aralarının kolay kolay düzelmeyeceğine ve bunun için rüya sahibinin çok çalışması gerektiğini işarettir.

Rüyada Dalından Armut Koparmak

Rüyada dalından armut koparmak mal ve mülk anlamına gelir. Rüyasında dalından armut kopardığını gören kişiler aynı zamanda hayatında önemli başarılara imza atacak anlamına gelmektedir. Rüyada dalından armut koparmak rüya sahibi için ayrıca bir akrabası veya bir yakını ile ciddi bir kavgaya tutuşabileceği üzerine yorumlanır.

Rüyada Armut Isırmak

Rüyada armut ısırmak rüya sahibinin iş ve eğitim hayatında bazı zorluklar ile karşılaşacağı üzerine ifade edilir. Karşısına çıkan birçok farklı zorluk ile mücadele edeceği, bunun için kendisine inanmasının yeterli olduğunu anlatmaktadır.

Rüyada Sulu Armut Yediğini Görmek

Rüyada sulu armut yediğini görmek rüya sahibinin zorluklardan kurtulacağına ve sonunda rahat, ferah bir yaşama kavuşacağına işarettir. Ayrıca ailesi ile arasındaki durumun iyi olacağını ve mutlu bir yaşam süreceğine işaret eder. Maddi açıdan herhangi bir zorluk çekmeyeceğine, karşısına çıkan pek çok farklı zorluğa karşı güçlü bir mücadele vereceğine delalet eder.

Rüyada Kurtlu Armut Görmek

Rüyada kurtlu armut görmek rüya sahibinin elinde olanların kıymetini ve değerini iyi bilmesi gerektiğine dair yorulur. Başka rüya alimlerinin yorumlarına göre ise rüya sahibinin zorlu bir döneme gireceğine işaret eder. Ancak bu zorluklardan ailesinin desteği ile hem maddi hem de manevi açıdan atlatacağı üzerine yorulur. Sonunda mutlu olacağına ve ailesi ile beraber yenilen düze çıkacağı üzerine işaret etmektedir.

Rüyada Armut Görmekle İlgili Başka Diğer Yorumlar

Rüyada görülen armut ile ilgili rüyalar değişik yorumlarla tabir olunmuştur. Rüyada armut gören bir kimsenin, eline geçecek mal, para (zenginliğe) ile yorumlanır. Rüyada mevsiminde armut yediğini gören kimsenin rüyası hayırla, iyiye yorumlanır. Helalinden para kazanacağına işarettir demişlerdir. Rüyasında rengi sararmış bir armut görmek, hastalığa ve hastalık süresinde eline mal geleceğine işarettir. Rüyasında armudun ekşi ve tatsız olduğunu görmek, gam ve kedere işaret olarak yorumlanır. Cafer-i Sadık (R.A.)'ın yorumu: Rüyada armut görmek, beş cihetten birine işaret olarak yorumlanır: Helal bir mala kavuşmaya, Servet ve zenginliğe işaret, İyi ve her yönüyle hayırlı bir eşe işaret, İstek ve arzusuna, muradına ermeye, Menfaat sağlamaya, faydalanmaya işarettir. Rüyasında yeşil ve tatlı bir armut görmek, helal bir mala kavuşmaya işaret eder. Eğer bu rüyayı bekar biri görürse, evleneceğine işaret olarak yorumlanır. Rüyasında sulu bir armut yediğini gören kimse, bir tüccardan menfaat görür şeklinde yorumlanır. Bir kadın rüyasında armut görürse, bu rüyası onun bir ço­cuğu olacağına işaret olarak yorumlanır. Mevsiminde armut görmek, fayda ve menfaate kavuşmak ile yorumlanır. Mevsiminde armut yemek, yani yediğini görmek ise, nimete kavuşmak ve servet sahibi olmaya işarettir. Rüyada armut görmek veya olmuş armut yemek, zevk ve neşeye yorumlanır. Ham armut görmek ve yemek kederlenmeye ve umutsuzluğa, armudu toplu halde görmek, çok miktarda mala varis olmaya, armudu mevsiminde görmek veya yemek hayra, mevsimsiz görmek veya yemek harama yorumlanır. Rüyada armut görmek, hayra, kavuşacağı bir nîmete ve mala işâret eder. Rüyada tatlı bir armut yiyen kimse, mal ve nîmete erişir. Rüyada armudu mevsiminde yemek, hayır ve berekete ve toplu mala işâret eder. Rüyada mevsimi dışında armut yemek, haram kazanca ve hastalığa delâlet eder. Rüyada bekâr bir kızın armut görmesi, evleneceğine işâret eder. Rüyada hamile bir kadının armut görmesi, doğacak çocuğunun erkek olacağına delâlet eder. Rüyada bir çok armudu avuçladığını gör­mek, toplu bir mala varis olmaya işâret eder.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet