Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Kayısı Görmek

Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek; kazancın artması anlamına gelir. Bunun yanı sıra bu rüya, rüya sahibinin sevdiği insana kavuşmasına işaret etmektedir. Sorunların ve problemlerin bitmesine delalet eden bu rüyanın, alimler ile olumlu biçimde yorumlandığını belirtmek mümkündür. Birçok insan bu rüya ile karşılaştığı zaman, anlamının ne olduğunu merak etmektedirler. Peki, rüyada kayısı görmenin anlamı nedir? Rüyada kayısı toplamak, yemek nasıl yorumlanır? İşte, detaylar.

Rüyada kayısı görmek; rüya sahibinin gerçek hayatta vermiş olduğu uğraşların karşılığının alınması şeklinde yorumlanmaktadır. Hayırlı bir şekilde tabir edilen bu rüya; sağlık, güç, maddiyat, para ve çocuklar anlamına da gelir. Rüyada kayısı gören kişinin sağlığı ve afiyeti yerinde olacaktır. Bununla beraber bu şekilde yaşamaya devam edecektir. Rüyada kayısı görmek; rüya sahibinin elini uzattığı her çalışma konusunda emeğin karşılığının alınacağına delalet eder. Bunun yanı sıra kayısı kurusunu görmek, mutluluğun habercisidir. Kayısı görmenin birden fazla anlamı bulunur. Rüyanın nasıl göründüğüne bağlı olarak rüyanın anlamı farklılaşmaktadır.

Rüyada Kayısı Görmek

Rüyada kayısı görmek; kar getirecek işlere adım atılacağına delalet eder. Özellikle rüya sahibi ticaret alanında iyi bir kazanç sağlayacaktır. Parasal anlamda bir güce kavuşacaktır. Bir başka yönden rüya sahibinin sevdiğine kavuşacağının habercisi olan bu rüya, sağlıklı bir hayat anlamına da gelir.

Rüyada Kayısı Toplamak

Rüyada kayısı toplamak; zenginliğin habercisidir. Bunun dışında bu rüyayı gören kişi bekar ise; zengin ve varlıklı biri ile yuva kuracaktır. Kişilik konusunda bu rüyayı gören birey; cesaret gerektiren işlere adım atacaktır.

Rüyada Kayısı Yemek

Rüyada kayısı yemek; görülme tarzına bağlı şekilde değişir. Rüyada tatlı kayısı yemek; dileklerin gerçekleşmesi olarak yorumlanır. Rüyada tatlı kayısı yediğini gören rüya sahibinin, şansı artacaktır. Tatlı kayısı yemek; sevinç, huzur ve mutluluk şeklinde yorumlanır. Rüyada ekşi kayısı yemenin hayırlı yorumlanmadığını belirtmek mümkündür.

Rüyada Kayısı Almak

Rüyada kayısı çok fazla kayısı almanın anlamı; zenginliktir. Önemli bir rahatsızlığı bulunan birinin bu rüyayı görmesi; şifa bulacağına delalet eder.

Rüyada Olgunlaşmamış Kayısı Görmek

Rüyada olgunlaşmamış kayısı görmek; rüya sahibinin yakın gelecekte bazı problemleri yaşayacağının habercisi olarak yorumlanır. Bununla beraber rüyada olgunlaşmamış kayısı görmek; hastalık getirebilir.

Rüyada Kayısı Reçeli Görmek

Rüyada kayısı reçelinin görülmesi; hayırlı bir şekilde yorumlanır. Rüyada kayısı reçeli yediğini gören rüya sahibi, işi konusunda çok büyük bir kar sağlayacaktır. Evde kayısı reçelinin yapılması; mutlu bir haber almaya delalet eder. Rüyada kayısı reçelinin yenmesiyle beraber mutluluk veren bir haber alınması olasıdır.

Rüyada Kayısı Ağacını Görmek

Rüyada kayısı ağacını görülmesi; rüya sahibinin insanlara destek olan ve iyi niyetinin olduğuna delalet eder. Kimi rüya alimlerine göre rüyada kayısı görmek; dürüst birine işarettir.

Rüyada Olgunlaşmış Kayısı Görmek

Rüyada olgunlaşmış ya da mevsiminde görülen kayısı görmek; hayra işarettir. Bununla beraber olgunlaşmış kayısı görmek, rüya sahibinin sağlığının yerinde olmasını ifade eder. Rüyada olgunlaşmış kayısının yenmesi; şansın artması şeklinde yorumlanır.

Rüyada Kuru Kayısı Görmek

Rüyada kuru kayısı görmek; yakın bir zamanda hayırlı bir haber almak şeklinde yorumlanır. Rüyayı gören kişi hasta ise, bu kişi şifa bulacaktır. Rüyayı gören kişi, sıkıntıdaysa bu durumdan kurtulacaktır.

Rüyada Kayısı Görmek ile ilgili diğer yorumlar

Rüyada kayısı görmek, ümitsizliğe işarettir. Yeşil kayısı topladığınızı, aldığınızı, yediğinizi görmek, sadaka yolu ile elinize para geçeceğine, hasta iseniz şifa bulacağınıza işarettir. Sa­rı kayısı görmek, paranızı hastalıkta sarf edeceğinize, rüyada kayı­sı ağacını görmek,parası çok, dini yok, menfaati az, kötü ruhlu bir adamla yorumlanır. Bir kimsenin rüyada mevsiminde kayısı görmesi, hay­ra ve selamete işaretle yorumlanır. Mevsim dışında kayısı görmek ise, iyi değildir. Keder ve üzüntüye, zorlukla ve meşakkatle karşılaşmaya işarettir denilmiştir. Rüyada kayısı ağacı görmek, insanların faydalandığı ve kendisinden menfaat gördükleri bir adama işarettir. Bir kimsenin rüyada yeşil kayısı yediğini görmesi, sadaka için para vermeye ve hasta biri görürse, şifa bulup iyileş­meye işarettir şeklinde yorumlanmıştır. Rüyanızda kayısı görmeniz, muradınıza ereceğinize işa­retle yorumlanır demişlerdir yorumcular. Bazen de kayısı görmek, hizmetçi ve menfaatli mala işaret eder. Bazen rüyada kayısı ağacı görmek, mal ve hüzün ile tabir edilir.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet