Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Oynadığını Görmek

Oynadığını Görmek

Amaca ve organizasyona bağlı olarak birçok farklı yerde insanlar oyun oynamaktadır. Hem ülke bazında hem de tür olarak ve hareketlilik açısından farklı oyunlar bulunur. Bu oyunlar pek çok insanın rüyasına da farklı zamanlarda girer. Peki, rüyada oynamak ne demek? Düğünde oyun oynadığını görmek ne anlama gelir? İşte bu konuda yorumlar.

Yöresel ya da hareketli oyunlar ile beraber daha birçok değişik seçenek üzerinden oyunlar bulunmaktadır. İnsanlar çok eski tarihlerden günümüze kadar değişik amaçlar altında oyun oynamış ve dans etmişlerdir. Ayrıca oyunlar rüyaya girdiği zamanda insanlar bunun ne manaya geldiği konusunda rüya alimlerinin yorumlarını okumaya çalışmaktadır.

Rüyada Oynamak

Rüyada oynamak bir süre rüya sahibinin sıkıntı ve dert yaşayacağı üzerine yorulmaktadır. Ancak bunların çok kısa süreceğini ve zaman geçmeden buradan kurtulacağına delalet eder. Ayrıca kişinin hayatı boyunca mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine, ailesiyle beraber maddi sıkıntı yaşamadan hayatına devam ettireceğine delalet eder. Tabii nasıl ve ne şekilde rüyada oyun oynadığına göre farklı yorumlar da ele alınmaktadır.

Rüyada Düğünde Oyun Oynadığını Görmek

Rüyada düğünde oynadığını görmek moral bulmak ve deşarj olmak şeklinde yorumlanır. Özellikle rüya sahibinin arkadaşlarıyla beraber gideceği bir organizasyon içerisinde, dilediği gibi özgürce oynayacağı ve stresini atacağına delalet eder. Rüya sahibinin sosyal bir kişilik olduğu için etrafında eğlenceli insanlar olacağına, onlarla keyifli bir vakit geçireceğine işaret eder.

Rüyada Çiftetelli Oynamak

Rüyada çiftetelli oynamak rüya sahibinin şan ve şöhret elde edeceği üzerine yorulmaktadır. Bu sayede iyi bir kazanç elde edeceği ve ünlü olacağına delalet eder. Arzu ettiği yaşama kavuşacağına ve ailesi ile beraber mutlu bir hayat süreceği üzerinden işaret eder.

Rüyada Müzikle Oynamak

Rüyada müzikle oynamak rüya sahibinin gösterişli, alımlı ve boylu poslu olmasından dolayı gittiği yerlerde ilgi çektiğine işarettir. Ayrıca bu sebepten dolayı kısmetlerin açılacağı ve iyi bir kısmet ile beraber evleneceğine işaret etmektedir. Her daim şık ve zarif bir görüntüye sahip olması ile beraber, bu özelliği sayesinde tüm kapılarının sonuna kadar açılacağına delalet eder.

Rüyada Göbek Atmak

Rüyada göbek atmak rüya sahibinin işle ilgili başarılı bir haber alacağına üzerine yorulur. Daha sonra elde edeceği bu haber ile beraber etrafındaki insanlarla doyasıya eğleneceğine delalet eder. Sadece iş hayatında değil, diploma alması, etrafındaki bazı insanların başarı elde etmesi nedeniyle de kişi coşkuyla oynayacağı bir organizasyona katılacağına işarettir.

Rüyada Halay Çekmek

Rüyada halay çekmek rüya sahibinin iş konusunda yakın biriyle ortak olacağına delalet eder. O kişiyle aynı fikirde olacağına ve işi beraber yürüteceklerine işaret etmektedir. Ayrıca topluca hareket edecek bazı yerlere katılacağı, bir tur firması üzerinden yolculuğa çıkacağına işaret eder.

Rüyada Roman Havası Oynamak

Rüyada roman havası oynamak rüya sahibinin özel bir yeteneği olduğuna işaret etmektedir. Özellikle çok az insanda olacak bir yetenek ile beraber, etrafındaki pek çok insanı hayran bırakacak anlamına gelmektedir.

Rüyada Horon Oynamak

Rüyada horon oynamak rüya sahibinin kıpır kıpır, neşeli ve eğlenceli bir kişiliğe sahip olduğunu anlatmaktadır. Dünü bıraktığına, bugünü yaşadığına ve neşesinden asla taviz vermeyen bir kişi olduğunu gösterir.

Rüyada Oynamakla ilgili başka bir yorum

Rüyada oyun oynamak veya oyun oynayanı görmek, hangi cinsi olursa olsun, dinindeki noksanlığa, gurura ve kibire, boş işlerle za­man geçirmeye, insanları küçümsemeye ve onlarla alay etmeye işâret eder. Rüyada tavla oynamak, yükselmeye, izzet ve şöhrete, dünyalıkta yükselmeye işâret eder. Rüyada oynanan yazı-tura oyunu, delillere işârettir. Rüyada oynanan yüzük oyunu kuyumcuya, emir ve görevleri gizli tutmaya işârettir. Rüyada oynanan aşık oyunu, görevden alınmaya yada bir göreve atanmaya işârettir Rüyada ceviz oynamak, sonu barışmaya ve esenliğe varacak olan anlamsız düşmanlıklara işâret eder. Rüyada eğlenceli bir mekanda olmak sevgilinizin size karşı dürüst olmadığının işâretidir. Yine rüyada eğlenceli bir mekanda olmak, sahte arkadaşlarınız olduğu ve hayatınızın tehlikede içinde olduğu anlamına gelir.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet