Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

Sevgiliyle Kavga Etmek

Hiç kimseye sevdikleri insanlar ile kavga etmek istemez. Ancak bu durum gerçek yaşamda da olabiliyor rüyalarda da gerçekleşebiliyor. Özellikle sevgiliyle kavga etmek insanların rüyasında çok sık gördüğü durumlardan biridir. Peki, rüyada sevgiliyle kavga etmek nedir? Ayrıldığın eski sevgiliyle kavga etmek ne demek? İşte bu rüya hakkında okumak isteyeceğiniz farklı yorumlar.

 Her insan mutlaka sevgilisi ile ya da eşiyle kavga eder. Tabii ortak şekilde pek çok insan bu durumdan etkilenir ve rüyasında sevgilisi ile veya eski sevgilisiyle kavga ettiğini görebilir. Bunu nedenleri değişkenlik göstermekle beraber, rüya alimlerin yorumlarını okuyarak görmüş olduğunuz rüyanın manasını öğrenebilirsiniz.

 Rüyada Sevgiliyle Kavga Etmek

 Rüyada sevgiliyle kavga etmek rüya sahibinin uzun bir dönemdir beraber olduğu insanla, çok daha ciddi düşünmeyi başlayacağı yönünde yorumlanır. Yıllardan bu yana beraber olduğu, birbirine büyük bir güçle bağlandığı insan ile hayatını geçirmek istediğine rivayet edilir. Bunu gerçeğe dönüştürmek sureti ile dünya evine gireceği ve mutlu ve huzurlu bir yaşam süreceğine işaret etmektedir.

 Rüyada Ayrıldığın Eski Sevgiliyle Kavga Etmek

 Rüyada ayrıldığın sevgiliyle kavga etmek iki farklı şekilde yorumlanır. Bunlardan biri rüya sahibinin yeni bir ilişkiye başlayacağı ve çok mutlu olacağı yönünde yorumlardır. Başka rüya alimlerine göre ise kişinin yeni insanlarla tanışarak güzel dostluklar kuracağı yönünde yorumlar yapılır. Böylece bu insanlardan yardımlar alarak hayatını çok daha mutlu ve huzurlu şekilde devam ettireceğine işaret eder.

 Rüyada Sevgiliyle Kavga Edip Ayrılmak

 Rüyada sevgiliyle kavga edip ayrılmak rüya sahibinin bir ömür boyu mutlu bir yaşam süreceği üzerine yorumlanır. Özellikle maddi ve manevi bütün farklı sorunlarını çözerek, tüm sıkıntılardan kurtulmak üzerine işaret eder. Bazı hastalıklar söz konusu olsa bile bunu göğüslemek suretiyle, sevdiği insanla beraber aşacak anlamına gelmektedir.

 Rüyada Sevgiliyle Telefonda Kavga Etmek

 Rüyada sevgiliyle telefonda kavga etmek çok sevdiği ve aşık olduğu sevgilisine güzel bir sürpriz yapacağı üzerine yorumlanır. Böylece birbirlerine karşı olan aşklarını daha güçlü hale getireceklerine, huzurlu ve mutlu bir yaşam süreceklere üzerine delalet eder. Özellikle birlikteliklerini daha büyük bir boyuta çekmek suretiyle evlenmek üzerine planlar yapacakları yönünde yorumlanır.

 Rüyada Sevgilinin Başkasıyla Kavga Ettiğini Görmek

 Rüyada sevgilinin başkasıyla kavga ettiğini görmek rüya sahibinin, ilişkisini daha güçlü hale getirmek için bazı sürprizler yapacağı yönünde yorumlanır. Bu sürprizlerin karşılıklı olacağına ve verilecek birbirinden güzel hediyeler ile beraber, birlikteliklerinin çok daha güzel bir noktaya ulaşacağına rivayet edilir.

 Rüyada Eski Sevgiliyle Kavga Edip Barışmak

 Rüyada eski sevgiliyle kavga edip barışmak rüya sahibinin vereceği kararlar konusunda daha mantıklı bir düşünceye girmesine yorulur. Aynı zamanda ayrıldığı sevgilisi hakkında doğru kararlar vermek için bir süre düşünmesi gerektiğini gösteren rüyalardan biridir. Başka rüya alimleri ise rüya sahibinin çevresinde dolaşan ve ona sinsi planlar uygulayan kişilere anlattığını dile getirir.

 Rüyada Sevgiliyle Barışmak

 Rüyada sevgiliyle barışmak rüya sahibinin birlikte olduğu kişiyle ilişkisinin çok daha güçlü noktaya geleceğine delalet eder. Karşılıklı olarak büyük bir aşk yaşadıklarını ve bu aşkı daha uzun noktaya getirecekleri yönünde yorumlanır. Bu nokta ise evlilik olarak rivayet edilmektedir.

 

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet