Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Seviştiğini Görmek

Seviştiğini Görmek

Rüyalar, hakikatler alemine açılan bir pencereden, olmuş ya da olacağı bir kısım sembollerle müşahede edilmesidir. Rüyaları batıl ile karıştırmamak gerekir. Her rüyanın bir anlamı vardır. Rüyada simgeleştirme şeklindeki gizli içerik, tabirleri ile açık içeriğe dönüşür. Peki, rüyada seviştiğini görmek ne anlama gelir, ne tür işaretlerin habercisidir? İşte, tüm detaylar.

Rüyada seviştiğini görmek pek çok anlamda tabir edilebilir. Rüyada, rüya sahibinin nerede, nasıl ve kiminle seviştiği tabirleri ve vermek istemem mesajı değiştirir.

Rüyada Seviştiğini Görmek

Rüya sahibinin helali olan kişiyle seviştiğini görmesi güzele, hayra ve mutlu günlere işaret eder. Fakat kişi nikahı olmadığı biriyle seviştiğini görmüşse bu durumda şimdi sevgili olduğu, hoşlandığı ya da evlendiği kişiyle hiçbir zaman mutlu olmayacağını ifade eder. Rüyada seviştiğini görmek, şayet rüya sahibi evli değilse, sevgilisi yoksa ve hatta hoşlandığı biri yoksa tanımadığı biriyle seviştiğini görmüşse o zaman bol nimete, huzura ve refaha çıkacağını ifade eder.

 Rüyada Bir Kadınla Sevişmek

Rüyasında bir kadınla seviştiğini gören kişi erkek ise; güzele, zenginliğe, aşka, karşısına çıkacak mükemmel bir kadına işaret eder. Eğer bir kadın rüyasında başka bir kadınla seviştiğini görmüşse, bu durumda hayatında yanlış bir ilişki içerisinde olduğu işaret edilmektedir. Rüya sahibi olan kadın asla ilerlemeyen, huzur bulamadığı, mutlu olamayacağı bir ilişkinin pençesindedir.

Rüyada Bir Erkekle Sevişmek

Rüyada bir erkekle seviştiğini gören rüya sahibi bir kadın ise, bu rüya onun çok mutlu olacağına, aradığı aşkı bulacağına, karşısına hoş bir adam çıkacağına yorumlanır. Eğer rüyasında bir erkekle seviştiğini gören kişi erkek ise, yanlış bir ilişki içerisinde olduğuna, sevdiği ya da evleneceği kadının ona hiçbir şekilde mutluluk vermeyeceğine, onu sırf evlenmek için kullandığına delalet eder.

Rüyada Eşi ile Sevişmek

Rüya sahibi rüyasında eşiyle seviştiğini görmüşse, eşiyle arasında olan problemler kısa süre içerisinde düzelecek, eğer varsa maddi sıkıntılar geride kalacak, aşk bu çifti yeniden bulacak, düzen yeniden oturtulacak ve sanki ilk kez evlenmişçesine mutlu olunacağı anlamına gelmektedir.

Rüyada Sevgili ile Sevişmek

Rüyasında sevgilisi ile seviştiğini gören kişi, bu ilişkiyi devam ettirmeli ve artık bazı şeylerin olması gerektiğinin farkına varmalıdır. İlişkide bir sonraki adım atılmalı ve artık evliliğe sıcak bakılmalıdır. Eğer rüya sahibinin bu kişiden ayrılmak gibi bir niyeti varsa ve rüyasında onunla seviştiğini görmüşse, bu kişiyle ayrılma fikrinden derhal caymalıdır. Aksi halde sevgilisinin ahı tutacak ve rüya sahibi bir daha asla mutlu olmayacaktır.

Rüyada Cinsel İlişkiye Girmek

Rüyada tanıdığı, sevgili olduğu ya da evli olduğu biriyle cinsel ilişkiye girdiğini gören rüya sahibinin hayalleri ve idealleri gerçeğe dönüşür. Diğer yandan kendisine yasak olan biriyle seviştiğini gören kimsenin kötü kalpli olduğu, acil tövbe etmesi gerektiği, kendisini bu tür düşüncelerden sıyırması aksi halde cehennem kapılarının kendisine sonuna kadar açılacağına yorumlanır.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet