Alfabetik Rüya Yorumları

Rüyada Terzi Görmek

Terzi Görmek

Pek çok farklı giysinin yenilenmesi ve söküklerin dikilmesi için terzi vazgeçilmezdir. Ayrıca bazı zamanlar terziler insanların rüyasına girer. Peki rüyada terzi görmek nedir? Terzi dükkanı görmek ve terzilik yapmak ne anlama gelir? İşte bu konuda merak edilenler.

Rüyanızda terzi gördüğünüz zaman bunun ne anlama geldiğini öğrenebilmek için rüya alimlerinin yorumlarına bakabilirsiniz. Alacağınız bilgi ile beraber gelecek üzerine önlem alabilir ve sizi nelerin beklediğini görebilirsiniz.

Rüyada Terzi Görmek

Rüyada terzi görmek rüya sahibinin iyilik ve güzellikler anlayan, anlayışlı ve uyumlu bir insan olduğunu göstermektedir. Aynı zamanda kişinin adaletli bir insan ile karşılaşacağını ve ondan önemli bir yardım alacağı üzerine delalet eder. Evli ise eşi ile mutlu bir beraberlik yaşayacağına, bekar ise hayırlı bir kısmet ile evleneceği üzerine yorumlanır. Arabulucu olarak küs kalan insanları barıştıracağı yönünde delalet eder.

Rüyada Terzi Dükkanı Görmek

Rüyada terzi dükkanı görmek rüya sahibinin çok iyi niyetli ve anlayışlı bir insan olduğunu üzerine delalet eder. İnsanlar ile doğru şekilde iletişim kurarken çevresi tarafından sevilen bir kişilik olduğunu anlatır. Küsleri barıştıran, yardıma ihtiyacı olan insanlara destek veren ve sevdikleri ile barıştım yaşayan bir insan olduğu üzerine yorulur.

Rüyada Terzilik Yapmak

Rüyada terzilik yapmak rüya sahibinin küs olduğu insanlar ile kendi çabası üzerinden barışacağına yorulur. Aynı zamanda etrafındaki küs insanları barıştıracağına ve böylece onların hayır duasını alacağına delalet eder. Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kuracağına, yeni insanlarla tanışarak onlardan önemli fırsatlar elde edeceği üzerine işaret eder.

Rüyada Terzinin Ölçü Aldığını Görmek

Rüyada terzinin ölçü aldığını görmek rüya sahibinin yaşadığı bazı zorlukların ardından yeniden rahata kavuşacağı üzerine yorumlanır. Aynı zamanda hayatında gösterdiği önemli başarılar sayesinde ailesinden ve çevresinden övgü alacağı yönünde yorulur. Aynı zamanda rüyasında terzinin ölçü aldığını görmesi kişinin çocuk sahibi olabileceği üzerine işaret etmektedir.

Rüyada Terziye Gelinlik Diktirmek

Rüyada terziye gelinlik diktirmek rüya sahibi eğer kadın ise yakın zamanda evlilik yapacağına yorulur. Özellikle evlenme ile ilgili karşısına çıkan engelleri aşarak sabretmek suretiyle istediği kişiyle evleneceğine işaret eder. Başka rüya alimlerine göre ise hastalık üzerine yorumlanır. Rüya sahibinin çevresinden bir vefat haberi gelebileceği yönünde delalet eder.

Rüyada Terzi Makası Görmek

Rüyada terzi makası görmek rüya sahibinin yaşanan sorunlar ve problemlerde araya girerek çözüm bulan biri olduğuna yorulur. Aynı zamanda çevresindeki insanları adaletli ve eşit davranan biri olduğu için, takdir toplayan kişilik haline geldiğine delalet eder. Başka rüya alimlerine göre kişinin elindekilerin değerini bilmesi gerektiğine dair uyarıcı bir rüyadır.

Rüyada Dikiş Dikmek

Rüyada dikiş dikmek rüya sahibinin hataları ve sorunlarından kurtularak düzeleceği üzerine yorumlanır. Aynı zamanda önemli başarılar elde ederken bu başarılar üzerinden iyi bir kazanç sağlayacağı yönünde delalet eder. İyi ve güzel şeylere yorulur.

Rüyada Terzi Olduğunu Görmek

Rüyada terzi olduğunu görmek rüya sahibinin çok yakın gördüğü birinin ihanetine uğrayacağına üzerine yorumlanır. Özellikle bu ihanetin rüya sahibinin çok büyük bir zora sokacağına işaret etmektedir. O yüzden çevresindeki bu tür insanlara karşı dikkat etmesi gerektiğini anlatan uyarı niteliğinde bir rüyadır.

Kaynak: ruyalar.net


Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet