Ryan Gosling yeni filminde dublör oluyor!

John Wick, Sarışın Bomba (Atomic Blonde), Deadpool 2 gibi yapımların başarılı yönetmeni David Leitch'in yeni filminde Ryan Gosling, bir dublörü canlandıracak. 

Ryan Gosling yeni filminde dublör oluyor!

Otobiyografi niteliğinde bir film

Otobiyografi niteliğinde bir film

David Leitch henüz ismi belli olmayan yeni filmi için Universal Picutres ile yeni bir anlaşmaya imza attı.

Leitch için bu filmin değerinin fazlasıyla özel olduğunu söyleyebiliriz. Leitch kariyerine yönetmen olarak devam etmeden önce birçok filme dublörlükle giriş yapmış zamanında. Hollywood'da önce dublör koordinatörü olmuş. Zamanla ve yeteneği sayesinde herkes tarafından tanınan ve saygıyla anılan bir yönetmen haline gelmiş. 

Yönetmen'in kişisel deneyimleri, tecrübeleri ve hayatında yaşadığı belirli dönüm noktaları üzerine ortaya çıkan bir film olacak gibi görünüyor. Filmin türü bu şekilde bilinmeyecek olsa da, Leitch için otobiyografik bir film özelliği taşıyor. 

Ryan Gosling beyaz perdeye geri dönüyor

Ryan Gosling beyaz perdeye geri dönüyor

Ryan Gosling, henüz ismi belli olmayan bu filmde tehlikeli sahnelerde yer alan bir dublörü canlandıracak.Uzun zamandır beyaz perdede görmediğimiz Gosling,sonunda geri dönüyor diyebiliriz...

Filmin konusuna gelirsek de, ismi cismi henüz belli olmayan dublör-aksiyon dramamızın henüz konusuna dair bir bilgi de paylaşılmadı. 

Pandemi şartları durumları zorlaştırıyor

Pandemi şartları durumları zorlaştırıyor

Ryan Gosling ve David Leitch'in bir an önce filmi çekmek istediğine hiç şüphemiz yok. Fakat ikilinin yoğun programları ve pandemi kısıtlamalarını düşünürsek, tüm bunlar durumları olduğundan çok daha fazla etkiliyor. 

Yakın zamanda fimle ilgili yeni haberler çıkmasını umut ediyoruz... 

 

Bu makaleye ifade bırak