'Sadakatsiz'de Derin'i kim kaçırdı?

'Sadakatsiz’in 25. bölümünde artık taşlar yerine oturmaya, kafada oluşan soru işaretleri cevaplanmaya başladı. Ama bunlar olurken bir yandan da Asya’nın çöküşünü izledik içimiz yana yana. Asya’nın çilesi ne zaman bitecek? Hadi hep birlikte Molatik olalım…

'Sadakatsiz'de Derin'i kim kaçırdı?

Ah Derin vah Derin...

Ah Derin vah Derin...

Geçen bölüm tamamen ifadelerle dolu geçiş bölümüydü. Biraz da sıkmıştı. Ama bu zamana kadar Derin’in sırf intikam almak için hatta Volki Tolki’nin biraz burnu sürtsün diye planladığını düşünmüştük. Ama işler öyle değilmiş. Ah Derin vah Derin… Üstüne üstlük Derin hamileymiş! Ama Derin’e bunu kim neden yaptı?

“Asya sen masumsun merak etme”

“Asya sen masumsun merak etme”

Asya bu kadar şey için uğraşırken bir de Derin’in başına gelenlerden sorumlu tutuluyor olması artık son nokta oldu. Neyse ki bizim gibi onun da masum olduğunu düşünen birileri var. Ama videoya bakılırsa o sonda giren yazı “Asya sen masumsun merak etme” falan arka planda sadece ‘melekler’ eksik bir de ‘Hastanız Faruk’ yazısı… Ben de eviriyorum çeviriyorum lafı yine Faruk’a getiriyorum ya helal olsun bana da. Videodan eminim onun gönderdiğine de yine de Derin’i kaçıracak kadar hasta mıdır bilemem…

Derya, Bahar’dan hızlı çıktı

Derya, Bahar’dan hızlı çıktı

Başından beri Turgay’da gözü olan, içten içe Asya’ya kurulan Derya İsviçre dönüşü hayatı çok hızlı yaşamaya başladı. Bahar ve Melih cephesinden atak beklerken Derya Bahar’dan hızlı çıktı. Gelir gelmez başhekimliğe geçti hemen de güya hastane çıkarlarını göz önünde bulundurarak Asya’nın hastane kadrosundan çıkarılması üzerine Bahar’la da tartıştı.

Yok, kadının Asya’ya karşı kini bitmiyordu... Sonunda Turgay’ı akşam dışarı çıkardı, bi’ güzel adamın dudağına da yapıştı. Sabahta ‘sarhoştum hatırlamıyorum umarım saçmalamamışımdır ayağı’ yapıldı. Artık senin de kıskançlığın bi’ nebze soğur umarım Derya’cım. Ben bu hikâyede yanarım yanarım Turgay’a yanarım. Ne yapsa yaranamadı Asya’ya… İyiler hep kaybetmek zorunda mı ya?

Selçuk’um yapmaz!

Selçuk’um yapmaz!

Bu kadar sıkıntı arasında zaten Güçlü Bey’in babasını öğrenmesiyle yıllar sonra ortaya çıkan annesi Hicran’ın ölüm haberiyle duygusal iniş çıkışlar yaşayan Selçuk’tan babasının şüphelenmesi kalplerimizi burktu, burkmadı desek yalan olur… Selçuk’um yapmaz be Haluk Güçlü Bey kapınızdan kovdunuz, adam gibi konuşmayı çok gördüğünüz oğlunuza bunu da yapmayınız rica ederim.

Melih Bey neler yapıyorsunuz?

Melih Bey neler yapıyorsunuz?

Onca karmaşanın arasında Bahar’ın yardımsever yanından güç alıp dudaklarına yapışmak nedir Melih Bey? Hiç yakışmadı… Bahar gibi hanım hanım bir kadına bu tavır hiç olmadı. Bir de bu olayı ‘hisler'in arkasına sığınarak telafi etme çabası bize "Melih Bey ne yapıyorsunuz?" sorusunu sordurttu.

Ne çekilecek çilen varmış be Asya’m!

Ne çekilecek çilen varmış be Asya’m!

Taş olsa tuz buz olmuştu şimdiye kadar. Asya’nın bu kadar şey yaşayıp hep suçlu görülmesine rağmen sessizliğini pasif agresif duruşunu bozmamaya çalışması hiçbir şeye yaramadı. En sonunda patladı kadıncağız. Yine kendi katilinin (Volki Tolki) kollarında yatıştırmaya çalıştı kendini.

Volkan’ın hâlâ ve hâlâ onu sevdiğini söylemesi Derin’i ısrarla sevmediğini söylemesi bunca yaşanan travma göz önüne alınırsa delirmemek elde değil gerçekten. Ne çekilecek çilen varmış be Asya’m! Peki bunları Derin yapmadıysa ve yaşananlara bakıldığında Aysa ve Volkan’a komplo kurmaya çalışan kişi kim? Tabii ki ikisinden de nefret eden biri…

İster misiniz bu işin içinden Mert çıksın?

İster misiniz bu işin içinden Mert çıksın?

Evet, Mert, Bahar’ın eski kocası. Volkan’a karşı intikam ateşiyle yanıp tutuşan Mert. Birdenbire ortadan kayboldu ve bir daha hiçbir ses çıkmadı. İkisini de aynı derecede hayatını mahvettiğini düşünüyordu. Plan şu ana kadar ikisini de çok büyük zararlar verdi. Bu kaçırılma hikâyesinin altından çıkarsa çıkarsa Mert çıkar benden söylemesi. Selin söylemişti dersiniz…

 

twitter.com/nilesnalyec
instagram.com/nilescey
selin.ceylan@milliyet.com.tr

Bu makaleye ifade bırak