Şehir hayatından bıkıp köye yerleşen ünlüler

Ünlüler dünyası zaman zaman bunaltıcı olabiliyor. Sonuçta ünlüler de insan ve kalabalıktan, stresten, yoğunluktan kaçma ihtiyacı duyuyorlar. Kaçış için de en iyi mekanlar genelde köyler oluyor. Pahalı kıyafetler ve mekanlarda görmeye alıştığımız ünlüleri bir bakıyoruz köyde yaşamaya başlamışlar. Bizler de köyde yaşamayı tercih eden ünlülere Molatik olduk. Bakalım hangi ünlü isim köyde yaşamaya başlamış…

Şehir hayatından bıkıp köye yerleşen ünlüler

Göksel

Göksel
Pop müziğin başarılı ismi Göksel konserler dışında hayatını Göçek’te sürdürüyor. İstanbul’da kendini iyi hissetmediğini ve ani bir kararla Göçek’e yerleştiğini söyleyen güzel şarkıcı, evine kurduğu stüdyo sistemi ile de kayıtlarını evde yapabiliyor. Pandemi dönemi de bu taşınmaya yardımcı olmuş.

Başak Sayan

Başak Sayan
Uzun süredir ekranlardan uzak bir hayat süren Başak Sayan çocuklarını büyütmek ve daha sakin bir hayat sürmek için Şile’ye taşındı. Organik tarımla da ilgilenen Sayan, Koronavirüs’ten de böylelikle kurtulmuş oldu.

Tuğba Özay

Tuğba Özay
Uzun süredir bizlerden uzak Tuğba Özay. Bir dönem her gün karşımızda görüyorduk kendisi. 1997 yılında aldığı çiftliğine taşınmış ünlü model. Manavgat’ta rahat bir hayat süren Özay, mecbur kalmadıkça İstanbul’a gelmeyi tercih etmiyor.

Burak Hakkı

Burak Hakkı
Gelibolu’da sakin bir yaşamı tercih eden Burak Hakkı da köy hayatını yaşayan ünlülerden. Annesi ve oğluyla vakit geçirmeyi pandemi döneminde tercih etti.

Pınar Aylin

Pınar Aylin
90’larda yaptığı çıkış ile adından söz ettiren Pınar Aylin daha sonra sakin bir hayatı seçti. Yıllar önce İstanbul'u terk eden, kameralardan uzaklaşan Pınar Aylin, eşi ve kızı ile birlikte kendisine memleketi İzmir'de yepyeni bir hayat kurdu.

Aslıhan Gürbüz

Aslıhan Gürbüz
Doğa tutkusuyla bilinen başarılı oyuncu Aslıhan Gürbüz organik tarım eğitimi almayı da ihmal etmedi. İş dışında soluğu sık sık köyde alıyor.

Özlem Tekin

Özlem Tekin
Belki de köy hayatını ilk başlatan isim Özlem Tekin’dir. Yıllardır sahnelerden uzak olan rock müziğin efsane ismi tarlası ve arkadaşlarıyla mutlu bir hayat yaşıyor. Milas’a kısa sürede ayak uydurdu.

Sinan Albayrak

Sinan Albayrak
Soluğu köy hayatında alan isimlerden birisi de Sinan Albayrak. Başarılı oyuncu çalışmalar dışında zamanının çoğunu Kaş’taki çiftliğinde geçiriyor. Albayrak’ın her işiyle bizzat ilgilendiği çiftliğinde atların yanı sıra keçiler, güvercinler ve köpekler de var.

Ege

Ege
90’ların unutulmaz isimlerinden birisi de Ege’ydi. Bodrum, Gümüşlük’te ağaçtan ev yapan başarılı müzisyen çalışmalardan vakit buldukça soluğu burada alıyor.

Yeşim Büber

Yeşim Büber
Tam bir deniz insanı olan Yeşim Büber evden çok teknede yaşamayı tercih ediyor. İkiz çocuklarını dahi teknede büyüten Büber ilginç yaşam tarzıyla dikkat çekiyor.

Hayko Cepkin

Hayko Cepkin
Köy hayatını o kadar seviyor ki Hayko Cepkin neredeyse yerleştiği yerde belediye başkanı olacak. İzmir Selçuk’ta vaktinin çoğunu geçiren başarılı müzisyen yöre halkının en sevdiği isimlerden birisi.

Şenay Düdek

Şenay Düdek
Magazin gazeteciliğinin duayeni Şenay Düdek, 30 yılın ardından ailesiyle  daha fazla vakit geçirebilmek ve dinlenmek için yıllar önce İzmir'e yerleşti.

 
Bu makaleye ifade bırak