Ünlüler dünyasının en zengin isimleri

Ünlülerin malı yine bizim çenemizi yordu ve Molatik olduk. Paraya para demeyen ünlüler hangileri? Hangi ünlü ne kadar kazanıyor? Hepsi yazımızda…

Ünlüler dünyasının en zengin isimleri

10- Dwayne Johnson

10- Dwayne Johnson
10. sırada kendine yer bulan ‘Hızlı ve Öfkeli’ serisinin yıldız ismi Dwayne Johnson paraya para demiyor. Forbes’un verdiği bilgilere göre kendisi yılda 87,5 milyon doları kazanıyor.

9- LeBron James

9- LeBron James
NBA’ye yaptıklarıyla damga vuran LeBron James de ‘en zengin ünlüler’ listesinde yerini aldı. Başarılı basketbolcunun 88,2 milyon dolar yıllık kazancı.
'Yok artık LeBron James!'

8- Howard Stern

8- Howard Stern
ABD’nin radyo ve televizyonlarında yıllardır boy gösteren ismi Howard Stern 8. sıradan listeye girdi. Şovlarıyla adını unutulmazlar arasına sokan Howard Stern’in 90 milyon doları bir yılda cebine koyuyor.

7- Neymar

7- Neymar
PSG’nin başarılı futbolcusu Neymar kazancıyla Fobes’un listesinde yer aldı. Gelecek yıl bitecek kontratını, 5 yıllık 350 milyon dolara imzalamıştı. Ünlü futbolcu 95,5 milyon dolar kazanıyor.

6- Tyler Perry

6- Tyler Perry
10 parmağında 10 meziyet olan oyuncu, yönetmen, yapımcı Tyler Perry listenin altıncı sırasında. Kazandığı para ise 97 milyon dolar.

5- Lionel Messi

5- Lionel Messi
Barcelona efsanesi olarak hayatını sürdürürken yaşanan kriz sonrası PSG’ye transfer oldu. Ünlü futbolcu kazandığı para ile de zenginler listesine girdi. 104 milyon dolar yıllık kazancı bulunmakta.

4- Cristiano Ronaldo

4- Cristiano Ronaldo
Dünya futboluna son 15 yılda damga vuran iki isimden biri de Ronaldo. Yaptıkları, tarzı, sözleri ile her daim adından söz ettirdi. Başarılı isim yılda 105 milyon dolar kazanıyor.

3- Roger Federer

3- Roger Federer
Dünyanın en iyi tenisçilerinden birisi olan Roger Federer başarısını zenginliğine de yansıttı. Kendisine ilk üçte yer buldu, yılda 106,3 milyon dolar kazanmakta.

2- Kanye West

2- Kanye West
ABD’li ünlü rapçi geçtiğimiz ABD seçimlerinde başkanlığa aday da olmuştu. West’in kazancına gelecek olursa kendisi 170 milyon dolarlık yıllık gelire haiz.

1- Kylie Jenner

1- Kylie Jenner
Eski eniştesinin önünde birinciliği, Kardashianların en küçüğü Kylie Jenner kaptı. Sosyal medyadan ve kendi markasından kazandığı para ile resmen paraya para demiyor. Bizlerin çenemizi yoran, birinciliğe yerleşen isim Kylie Jenner’ın kazandığı para tamı tamına 590 milyon dolar.

 
Bu makaleye ifade bırak