Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları

Ünlüler dünyası birçok özelliğiyle insanların ilgisini çekiyor. Bazı bilgileri herkes bilirken bazılarından haberimiz dahi olmuyor. O konulardan birisi de ünlülerin bilinmeyen hastalıkları. Bizler de Molatik olduk ünlülerin bilinmeyen hastalıklarına.

Ünlülerin bilinmeyen hastalıkları

Beren Saat

Beren Saat
Güzel oyuncunun tırnak yeme ile başı bir dönem beladaymış. Tırnak yeme hastalığı olan Beren Saat ilaç tedavisi ile bırakmayı başardı. Özellikle oyuncular için büyük bir dert.

Sertab Erener

Sertab Erener
Kolit hastalığı ile uzunca bir dönem uğraştı başarılı müzisyen. Yıllarca Türkiye’de ve ABD’de tedavi oldu. Yüklü bir miktar para da harcadı iyileşme sürecinde. Çabası sonuç verdi ve Sertab Erener kolit hastalığından kurtuldu.

Sezen Aksu

Sezen Aksu
Türk müziğinin ‘Minik Serçe’si Sezen Aksu yıllardır panik atakla mücadele ediyor. Uzun süredir tedavi olmasına rağmen bu rahatsızlıktan kendisi kurtulamadı henüz.

Beyazıt Öztürk

Beyazıt Öztürk
Bademcikleri hassas olan Beyazıt Öztürk sık sık bu sorun yüzünden hastanenin yolunu tutuyor. Soğuk bir şey yiyip içemeyen başarılı şovmen dikkatli olmak durumunda kalıyor.

Ebru Gündeş

Ebru Gündeş
2000 yılında albüm tanıtımı sırasında kameralar önünde yaşadığı hastalığı hepimizin malumu. Ebru Gündeş, beyin damarlarında oluşan o baloncuklar yüzünden zaman zaman doktoruna gidip kontrollerini yaptırıyor.

Defne Samyeli

Defne Samyeli
Yıllar önce göğüs kanserine yakalanan Defne Samyeli, yaşadığı tedavi süreci sonrası göğüs kanserine karşı savaş açan isimlerden birisi oldu.

Seda Sayan

Seda Sayan
Tiroit bezi rahatsızlığı bulunan Seda Sayan düzenli şekilde ilaç kullanıyor. Hastalığa henüz çare bulunamadığı için ünlü isim de dikkatli davranıyor, yemek yediği zamanlar rahatsızlanabiliyor.

Nurseli İdiz

Nurseli İdiz
Bipolar bozukluğu bulunan başarılı oyuncuyu insanlar bir dönem alkol sorunu var sanıyordu ancak İdiz "Bende bipolar bozukluk hastalığı var. Bu hastalığı alkolizm ile karıştırıyorlar, beni yıllarca alkolik ilan ettiler oysaki ben bu hastalığın pençesindeyim" açıklamasında bulunmuştu.

Kıvanç Tatlıtuğ

Kıvanç Tatlıtuğ
Yakışıklı oyuncu uzun süre uyku apnesi ile mücadele etti. Zor dönemler geçirmesine neden olan bu hastalıktan tedavi ile kurtulmayı bildi.

 
Bu makaleye ifade bırak