Ünlülerin estetiksiz halleri

Ekranda, beyaz perdede, sosyal medyada her gün yeni bir ünlü ortaya çıkıyor. Haliyle ünlü olunca yüzde, vücutta bir takım değişiklikler yapılabiliyor. Estetik yaptıran ünlüler kervanını daha önce yapmıştık. Şimdi de serinin ikinci sayfasını sizler için açıp, konuya Molatik oluyoruz. İşte estetik yaptıran ünlüler Part. 2

Ünlülerin estetiksiz halleri

Sibel Can
 

Sibel Can<br />
&nbsp;
Türkiye’ye "liposakşın" kelimesini sokan kişi Sibel Can da estetik yaptıran ünlülerden. Burun ve çene estetiği ilk dikkat çekenlerden.
 

Hande Erçel
 

Hande Er&ccedil;el<br />
&nbsp;
Güzel oyuncu bir dönem “Bazlama surat” zorbalığına maruz kalmıştı. Yıllar içinde yaptırdığı estetiklerle konuşuldu. O zorbalık etkiledi mi kendisini? Bilemiyoruz.
 

Filiz Akın
 

Filiz Akın<br />
&nbsp;
Yeşilçam’ın en güzel kadınlarından olan Filiz Akın da kariyerinin ilk yıllarında burun estetiği yaptırmış, karşımıza öyle çıkmıştı.

Dilan Çiçek Deniz
 

Dilan &Ccedil;i&ccedil;ek Deniz<br />
&nbsp;
Israrlı bir şekilde estetik iddialarını reddediyor Dilan Çiçek Deniz. Ancak dikkatli bakmasak bile burunda bir estetik var, belli oluyor. Dişleri de düzeltmiş tabii ki.
 

Songül Karlı
 

Song&uuml;l Karlı<br />
&nbsp;
Bir dönem televizyonun yıldız isimlerinden olan Songül Karlı da estetik yaptırmıştı. Kariyerinin ilk yıllarındaki haliyle arasında baya bir fark bulunmakta.
 
 

Şevval Şahin
 

Şevval Şahin<br />
&nbsp;
Son zamanlarda tepki toplayan isimlerden biri olan 2018 Miss Turkey güzeli Şevval Şahin de burun estetiği yaptıran isimlerden. Dudaklar da dolgu ile şişirilmiş.
 

Hilal Altınbilek
 

Hilal Altınbilek<br />
&nbsp;
Bir Zamanlar Çukurova’da dizisiyle adından sık sık söz ettiren güzel yıldız Hilal Altınbilek de estetik yaptıran ünlülerden. Yanak, dudak ve burun estetiği yatırdığı görülüyor.
 

Demet Özdemir
 

Demet &Ouml;zdemir<br />
&nbsp;
Son zamanların favori oyuncusu Demet Özdemir de estetik yaptıranlar kervanına katıldı. Eskiden daha sert yüz hatları varken, çenesine yaptırdığı dokunuşlarla daha farklı bir çehreye büründü.
 

Birce Akalay
 

Birce Akalay<br />
&nbsp;
Birce Akalay da estetik yaptıran ünlüler kervanında yerini aldı. 2004’te güzellik yarışmasında aldığı ödül sonrası aldıktan sonra ünlü oldu. Haliyle estetik yaptırmadan edemedi. Yıllar içinde baya bir değişmiş kendisi.
 

Türkan Şoray
 

T&uuml;rkan Şoray<br />
&nbsp;
Yeşilçam’ın bir başka efsanesi de Türkan Şoray. O da bir zamanlar estetik yaptırıp, bambaşka kişi olan kişilerden.
 

Harika Avcı
 

Harika Avcı<br />
&nbsp;
İyi Aile Çocuğu filmindeki güzel oyuncunun Harika Avcı olduğunu öğrendiğimde baya şaşırmıştım. O günlerden baya bir kilo vermenin yanı sıra çeşitli estetik operasyonlar da değişime katkı sağlamış.
 

Nesrin Cavadzade
 

Nesrin Cavadzade<br />
&nbsp;
Estetik yaptırdığını gizleyen, "Şekeri glüteni kestim böyle oldu" diyen Nesrin Cavadzade belki şekeri, glüteni kesmiş olabilir ama estetik de yaptırmış hani burun ve dudaklarına. Olsun her haliyle seviyoruz kendisini.
 

Mine Tugay
 

Mine Tugay<br />
&nbsp;
Sosyal medyanın en çok övdüğü, "Bugün de Mine Tugay övelim" sürekli postlar atan tayfaya üzücü bir haberim var. Kendisi bir dönem bambaşka biriymiş. Tabii şöyle bir şey var, evet Mine Tugay çok güzel bir kadın ama geçmişe de bakmak lazım.

selcuk.bulut@milliyet.com.tr

 
Bu makaleye ifade bırak