Ünlülerin kardeş kavgaları

Magazin dünyasının ünlü isimleri her daim insanların ilgisini çekiyor. Ancak onların da insan olduğunu bilmemiz gerekiyor. İnsani özelliklerinden birisi de başka insanlarla, yakınlarıyla sorun yaşayabilecekleri. Ünlülerin kardeş kavgası da bunlardan birisi. Bizler de ünlülerin kardeş kavgalarına Molatik olduk.

Ünlülerin kardeş kavgaları

Naz Elmas - Açelya Elmas

Naz Elmas - Açelya Elmas
Kardeş oldukları birçok kişi tarafından bilinmiyor. Ama ünlü oyuncuları kardeş. Şimdileri araları iyi olmasına rağmen bir dönem Açelya Elmas ile Naz Elmas arası bozuktu. Sebebi ise Açelya Elmas’ın lenf kanseri hastalığı ile mücadele ettiği zamanlarda kardeşinin yanında olmamasıydı.

Vefat sonrası buzlar eridi

Vefat sonrası buzlar eridi
Uzun bir süre küs kalan kardeşlerin arası ise babalarının vefatı sonrası tekrar ısındı. Cenazede yan yana gelmişler ve uzun süre birbirlerine sarılmışlardı. Böylelik aralarındaki buzlar erimişti. 

Seda Sayan - Sedat Sayan

Seda Sayan - Sedat Sayan
Seda Sayan da kardeşi Sedat Sayan yüzünden zor dönemler yaşadı. Bir dönem müzik dünyasına giren kardeşini sonuna kadar destekleyen Sayan'ın bu konudaki çabaları sonuçsuz kaldı.

Kardeşler  arasına kan girdi

Kardeşler  arasına kan girdi
Seda Sayan iki kardeşi Sedat ve Şahin Gürsaçar'ın silahlı kavgası magazin dünyasını sallamıştı. Sedat Gürsaçar, 1999 yılında ağabeyi Şahin Gürsaçar'ı silahla yaralamıştı. Bu durum Seda Sayan'ı oldukça derinden etkilemişti. 

Madonna - Anthony Ciccone

Madonna - Anthony Ciccone
Kardeşiyle ilgili sorunlar yaşayan sadece ülkemizdeki ünlüler değil. Dünyaca ünlü şarkıcı Madonna da kardeşiyle ilgili sıkıntı yaşayanlar kervanında.

Sokaklarda yaşıyor

Sokaklarda yaşıyor
Sokaklarda hayatını idame ettiren Anthony Ciccone “Kardeşim Madonna dahil tüm ailem bana sırt çevirdi. Zor zamanlarımda yanımda olmadılar. Kendime hep soruyorum, neden kardeşim milyonerken ben sokaklarda yatıyorum. Hiç gelirim yok. Çöpten şişe toplayarak geçimimi sürdürüyorum” diye beyanat  vermişti.

Gülden Karaböcek - Neşe Karaböcek

Gülden Karaböcek - Neşe Karaböcek
Magazin dünyasında en çok bilinen kavgalardan birisi Gülden - Neşe Karaböcek kardeşlerin yaşadığı kavgaydı sanırım. İki efsane müzisyenin arasına yasak aşk girmişti. Gülden Karaböcek, ex eniştesi Atilla Alpsakarya ile aşk yaşamaya başlayınca kardeşlerin arası açıldı.


"Gerginliğin nedenlerinden biri..."

"Gerginliğin nedenlerinden biri..."
Gülden Karaböcek yıllar sonra verdiği bir röportajda "Aramızdaki gerginliğin nedenlerinden biri de ablamın benim müzik dünyasına girmemi istememesiydi" diye konuşmuştu. İki kardeşin arası hala düzelmedi.

 
Bu makaleye ifade bırak