Ünlülerin yaptıkları ek işler

Ünlü isimlerin de kendilerine göre bir düzeni var. Kimimiz onları sadece sahnede görüyoruz ancak bazı isimler var ki ek iş de yapıyorlar. Hem ticaret hem hobi olarak yaptıkları ek işler görenleri şaşırtabiliyor. Biz de Molatik olduk ünlülerin ek işlerine…

Ünlülerin yaptıkları ek işler

Berdan Mardini

Berdan Mardini
Ünlü müzisyen ek iş yapan ünlülerden. Memleketi Mardin’de gül ve gül yağı işi yapmakta.

Emre Altuğ

Emre Altuğ
Bir dönem otel ve bar açmıştı Emre Altuğ. Daha sonra barı kapatıp otelcilik işini büyüttü Emre Altuğ. Gazinoculuk da yaptı kendisi.

İbrahim Tatlıses

İbrahim Tatlıses
İmparator İbo’nun geçmişten günümüze yapmadığı meslek yok gibi. Kebap, çiğköfte, otobüs işletmeciliği, inşaat gibi çok çeşitli sektörlerde varlığını gösterdi. Amacı da geleceğini garantiye almaktı.

Hande Yener

Hande Yener
Geçtiğimiz yıllarda Bodrum’da plaj işleten Hande Yener istediğini bulamayınca o sektörden çekildi. Daha sonra Arnavutköy'deki 100 yıllık bir köşkü gece kulübüne dönüştürdü.

Hülya Avşar

Hülya Avşar
Beyaz tişört bulamayıp önce kendi tişörtlerini çıkardı Hülya Avşar. İş insanı kimliğini sevince bebek kıyafetleri ve inşaat işine de girdi.

Okan Bayülgen

Okan Bayülgen
Başarılı televizyoncu uzun süredir televizyondan uzak. Kendi mekanını açan Okan Bayülgen kendisini mekanına adamış gibi.

Bülent Ersoy

Bülent Ersoy
İnşaat işindeki geleceği çok önceleri gören Bülent Ersoy ilginç bir adım atmıştı. Kendisine inşaat kule vinci alan Diva oldukça iyi para kazanıyor.

Bergüzar Korel

Bergüzar Korel
Çocukken aşçı olma hayaliyle yaşayan güzel oyuncu kendisine bir Cihangir’de bir kafe açmış. Kar etmekten çok hobi olarak görüyor kafeyi. Özellikle Arap hayranları dükkana akın ediyor.

Kenan Doğulu

Kenan Doğulu
Kenan Doğulu yatırımını Türkiye’de değil ABD’de yapmış. Bir giyim mağazası açarak giyim sektörüne girmiş yıllar önce. Ayrıca eşi Beren Saat ile birlikte eğlence sektöründe de varlığını sürdürüyor.

Pınar Altuğ

Pınar Altuğ
Modelliği bıraktıktan sonra ilk başta tekne kıyafetleri tasarlayıp satan Pınar Altuğ devamında takı işine de girdi. Tasarladığı takıları internette satışa çıkardı ve bu işte de başarılı oldu.

Erkan Petekkaya

Erkan Petekkaya
Ünlü oyuncu kendisine yemek sektöründe yer açmıştı. Hatta mutfağa girip misafirlerine kebap yapmışlığı da var. Erkan Petekkaya ayrıca organik bitkisel ürünler, tekstil, hediyelik eşya, kozmetik, bijuteri ve ev tekstili satıyor.

Ivana Sert

Ivana Sert
Televizyonlarda programlar dışında kendisinin başka mesleği de var. Ivana Sert kendi tasarladığı elbiseleri satıyor.

 
Bu makaleye ifade bırak