Elon Musk, Madonna'ya küfreden Türk gencin yorumunu beğendi

Tesla Motors, SpaceX gibi saygın şirketlerin kurucusu olan Elon Musk ülkemize geldi. Gelmişken de Mustafa Kemal Atatürk'e saygısını göstermek için Anıtkabir'e ziyarette bulundu ve bu ziyareti esnasında çekilen bir fotoğrafını Instagram hesabına yükledi.

Bu fotoğrafının altına dünyaca ünlü yıldız Madonna "Bizim Tesla n'oldu?" şeklinde bir yorum yaptı. Madonna'nın Anıtkabir'i bilmediğini varsayarak konuşursak bu soru biraz yersiz olmuş tabi. Muhtemelen Elon Musk'ın sıradan herhangi bir fotoğrafı olduğunu zannetti.

Aslında saygı gösterisi amacıyla çekilen bir fotoğraf olduğunu Musk'ın fotoğrafın altına yazdığı "Atatürk Anıtkabir" yorumundan anlayabilirdi.

Madonna'nın bu yersiz sorusu Elon Musk'ın Türk takipçilerinin dikkatini çekti. Bir kişi Madonna'ya cevap olarak "...tirtme ulan Tesla'nı şimdi!" yazdı.

Belki tepkisini küfür ederek göstermesi hoş değildi. Daha üsturuplu bir şekilde gösterebilirdi diyeceğiz ama iş burada garipleşiyor. Çünkü bu yorumu Elon Musk da beğendi! Evet bir Türk'ün Madonna'ya gösterdiği küfürle karışık tepkiyi o da beğendi. Ne olduğunu anlamadan beğenmiştir diye düşünmek istiyoruz ama öyle bir şey pek mümkün değil.

Elon Musk kimdir?

Belki Musk da Madonna'nın yorumunu okuyunca "Madonna dur Allah'ını seversen zaten ortalık karışık" şeklinde bir tepki verdi ve bizimkinin verdiği tepki onun duygularına tercüman oldu.

Ya sen koskoca Madonna'sın. "Elon Usta bizim bi' Tesla vardı" gibi lahmacun sırasında bekleyen teyze yorumunu nasıl yaparsın? Ah Madoş ah...

Bu makaleye ifade bırak