Anıtkabir

Anıtkabir

Son dakika Anıtkabir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anıtkabir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anıtkabir haber sayfamızda...

Anıtkabir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.433 anıtkabir haberi bulunmuştur.
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?
A Word Cevapları: A Word Kelime Oyunu Nasıl Oynanır?A Word kelime oyunudur. Milyonlarca indirmesi bulunan bu oyunda 2000 seviye bulunur. Bölüm atladıkça cevapları bulmak da bir o kadar zorlaşır. Bu oyunda amaç altıgen harflerden oluşan kelimeleri bulmaktır. Seviye ilerledikçe bulunması istenen kelime sayısı da artar. Hem eğlendirici hem de öğretici özelliği bulunan oyunda puan toplayarak 20 farklı rozet kazanmak gerekir. Bu oyun zeka ve beyin egzersizi yapmaya yardımcı olur. A Word Kelime Oyunu nasıl oynanır? “A Word Cevapları” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
30.06.2022Oyun
Atatürk Şiirleri 2022: Mustafa Kemal Atatürk ile İlgili En Güzel Kısa, Uzun, Anlamlı 10 Kasım Şiirleri
Atatürk Şiirleri 2022: Mustafa Kemal Atatürk ile İlgili En Güzel Kısa, Uzun, Anlamlı 10 Kasım ŞiirleriTürki Cumhuriyeti’nin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün 1938 yılında hayatını kaybetmesiyle anısına onlarca şiir yazılmıştır. Atatürk’ün ölüm tarihi 10 Kasım’da her yıl anma törenleri düzenlenmeye başlamıştır. Her yıl düzenlenen Atatürk’ü Anma Törenleri’nde Anıtkabir ziyaret edilir okullarda öğrenciler Atatürk’ün anısına birbirinden güzel, anlamlı, kısa ve uzun şiirler okur. Bayrakların yarıya indirildiği bugünde trafikte arabalar kontak indirir yolda yürüyen yayalar saat 9'u 5 geçe saygı duruşuna geçer. Mustafa Kemal Atatürk ile ilgili en güzel kısa, uzun, anlamlı 10 Kasım şiirleri için “Atatürk Şiirleri 2022” içeriğimize göz atabilirsiniz.
29.06.2022Şiirler
‘Lojistik merkezini çok önemsiyoruz’
‘Lojistik merkezini çok önemsiyoruz’83 kişilik heyetle Ankara’yı ziyaret eden İzmir iş dünyası, Ticaret Bakanı Muş’tan, Kemalpaşa Lojistik Merkezi çalışmalarının hızlanacağı sözünü aldı
27.06.2022Ege
Dursun Özbek, kurullarıyla birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti
Dursun Özbek, kurullarıyla birlikte Anıtkabir’i ziyaret ettiGalatasaray Spor Kulübü Başkanı Dursun Aydın Özbek ve kurul üyeleri, Ankara Galatasaraylılar Birliği Başkanı Nejat Üreten ve 1905 AGS İş Adamları Derneği Başkanı Özgür Bayraktar ve derneklerin üyeleriyle birlikte, Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün huzuruna çıktı.
18.06.2022Galatasaray
Dursun Özbek: 'Teknik direktör konusu önümüzdeki hafta belli olur'
Dursun Özbek: 'Teknik direktör konusu önümüzdeki hafta belli olur'Ankara'da Anıtkabir'i ziyaret eden Galatasaray Başkanı Dursun Özbek teknik direktör açıklamasında bulundu.
18.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da ilk aday Okan Buruk! Teknik heyeti belli oluyor
Galatasaray'da ilk aday Okan Buruk! Teknik heyeti belli oluyorGalatasaray’da teknik direktörün kim olacağı konuşulurken, Okan Buruk ilk sırada bulunuyor. Ailevi nedenle Paris’te bulunan teknik adam haber bekliyor. Öte yandan Okan Buruk'un teknik heyeti konusunda da karar alındığı öğrenildi.
18.06.2022Galatasaray
Galatasaray'da Cemal Özgörkey'den 500 milyon dolarlık Columbus projesi
Galatasaray'da Cemal Özgörkey'den 500 milyon dolarlık Columbus projesiGalatasaray’da Dursun Özbek’in listesinde yer alan Cemal Özgörkey, Columbus Projesi’nin fikir babası olduğunu söyledi, pazarlama, dijital ve yayıncılık şirketlerini birleştireceklerini, 3 sene sonunda şirketin toplam değerinin 500 milyon dolar olacağını ifade etti.
11.06.2022Galatasaray
Ulusal Mimarlık Ödülleri 2022
Ulusal Mimarlık Ödülleri 2022Mimarlar Odası tarafından 1988 yılından bu yana iki yılda bir organize edilen Ulusal Mimarlık Sergisi ve Ödülleri Programı’nın 2022 yılı sonuçları açıklandı. Yapı ve Koruma dallarında ödül alan 6 yapıyı sizler için derledik.
30.05.2022Vitrin
Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, Anıtkabir'de
Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, Anıtkabir'deAnadolu Efes, art arda 2'nci kez kazandıkları THY Euroleague kupası ile takım halinde Anıtkabir'i ziyaret etti. Başantrenör Ergin Ataman, Oyuncularımız tarih yazdı. Bu unvana sahip Avrupa tarihindeki 3'üncü takım olduk dedi.
25.05.2022Basketbol
Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, Anıtkabir'de
Euroleague şampiyonu Anadolu Efes, Anıtkabir'deAnadolu Efes, art arda 2'nci kez kazandıkları THY Euroleague Kupası ile takım halinde Anıtkabir'i ziyaret etti. Başantrenör Ergin Ataman, "Oyuncularımız tarih yazdı. Bu unvana sahip Avrupa tarihindeki 3'üncü takım olduk" dedi.
Gençlerle Anıtkabir’e yürüdü
Gençlerle Anıtkabir’e yürüdüCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dün partisinin Gençlik Kolları’nın düzenlediği Büyük Gençlik Yürüyüşü’ne katıldı.
20.05.2022Siyaset
Bağımsızlık ateşi 103 yıldır yanıyor
Bağımsızlık ateşi 103 yıldır yanıyorBüyük Kurtarıcı Mustafa Kemal Atatürk’ün 19 Mayıs 1919’da Samsun’a çıkarak yaktığı bağımsızlık ateşinin 103. yıl dönümü bu yıl özlenen coşku ve görüntülerle kutlandı... Samsun’da Atatürk ve silah arkadaşlarının Tütün İskelesi’ne çıkışı canlandırdı, Mersin’de 1919 genç zeybek oynadı, İzmir’de ve İstanbul’da kutlamalar denize de taştı...
20.05.2022Gündem
Kılıçdaroğlu: Siyasal ve ekonomik bağımsızlığı güçlendirmek için yollara çıktık
Kılıçdaroğlu: Siyasal ve ekonomik bağımsızlığı güçlendirmek için yollara çıktıkCHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Bugün hep beraber hep birlikte ülkenin siyasal ve ekonomik bağımsızlığını güçlendirmek için yeniden yollara çıktık. 'Adalet yürüyüşü' bunun en önemli adımıdır" dedi.
19.05.2022Siyaset
Bakan Kasapoğlu’ndan Anıtkabir’e 19 Mayıs ziyareti
Bakan Kasapoğlu’ndan Anıtkabir’e 19 Mayıs ziyaretiGençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu, 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı çerçevesinde, Anıtkabir’i ziyaret etti.
19.05.2022Skorer
Bakan Kasapoğlu, gençler ve sporcularla Anıtkabir'i ziyaret etti
Bakan Kasapoğlu, gençler ve sporcularla Anıtkabir'i ziyaret etti19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Anıtkabir'de başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet Ata'nın huzuruna çıktı. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Bakan Kasapoğlu çarpıcı mesajlar verdi.
19.05.2022Gündem
Anıtkabir'de 19 Mayıs töreni! Bakan Kasapoğlu: Aziz emanetiniz emin ellerde
Anıtkabir'de 19 Mayıs töreni! Bakan Kasapoğlu: Aziz emanetiniz emin ellerde19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Anıtkabir'de başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet Ata'nın huzuruna çıktı. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Bakan Kasapoğlu çarpıcı mesajlar verdi.
19.05.2022Haberler
Anıtkabir'de 19 Mayıs töreni! Bakan Kasapoğlu: Aziz emanetiniz emin ellerde
Anıtkabir'de 19 Mayıs töreni! Bakan Kasapoğlu: Aziz emanetiniz emin ellerde19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı kutlamaları Anıtkabir'de başladı. Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu ve beraberindeki heyet Ata'nın huzuruna çıktı. Anıtkabir Özel Defteri'ni imzalayan Bakan Kasapoğlu çarpıcı mesajlar verdi.
19.05.2022Gündem
Bakan Akar, OYAK Genel Kurulu'na katıldı
Bakan Akar, OYAK Genel Kurulu'na katıldıMilli Savunma Bakanı Hulusi Akar, beraberindeki Türk Silahlı Kuvvetleri (TSK) komuta kademesi ile Ordu Yardımlaşma Kurumu'nun (OYAK) 62'nci Olağan Genel Kurul Toplantısı'na katıldı.
14.05.2022Siyaset
MSB: Anıtkabir Komutanlığı hakkında sosyal medya hesapları sahtedir
MSB: Anıtkabir Komutanlığı hakkında sosyal medya hesapları sahtedirMilli Savunma Bakanlığı (MSB), Anıtkabir Komutanlığı'nın sosyal medya hesapları bulunmadığı, açılmış hesapların sahte olduğunu açıkladı.
7.05.2022Gündem
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: Bu tartışma sığ ve anlamsız
AK Parti Grup Başkanvekili Turan: Bu tartışma sığ ve anlamsızAK Parti Grup Başkanvekili Bülent Turan, Cumhurbaşkanı’nın 23 Nisan törenlerine katılmamasına ilişkin, “Tüm programlar, Anıtkabir ziyareti, özel oturumlar, törenler hep Meclis Başkanının riyasetinde yürütülmüş” dedi.
24.04.2022Siyaset
Devlet erkanı Ata’nın huzurunda
Devlet erkanı Ata’nın huzurundaTBMM’nin 102’nci açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ankara’da coşkulu törenlerle kutlandı. Başkentte ilk olarak Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 81 ilden gelen çocuklarla Anıtkabir’i ziyaret etti.
24.04.2022Siyaset
Meral Akşener, 23 Nisan'ı çocuklarla kutladı
Meral Akşener, 23 Nisan'ı çocuklarla kutladıİYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı kutlamaları kapsamında düzenlenen çocuk şenliklerine katıldı.
23.04.2022Siyaset
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdü
Meclis'teki çocuk oturumunda 'hayır' oyu çıktı, Şentop esprisiyle güldürdüTürkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. TBMM Genel Kurulu’nda Çocuk Oturumu yapıldı. Şentop başkanlığında açılan oturumda, Şentop koltuğunu Mamak Atlıoğlu Ortaokulu 6. Sınıf öğrencisi Havva Dilay Gülez’e koltuğunu devretti. Çocukların okuduğu önergede 'hayır' oyu çıkınca Şentop da CHP'li Özel'e dönerek espriyi patlattı.
23.04.2022Siyaset
Ankara'da 23 Nisan coşkusu
Ankara'da 23 Nisan coşkusuTürkiye Büyük Millet Meclisi'nin (TBMM) 102'nci açılış yıl dönümü ve 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, Ankara'da törenlerle kutlandı.
23.04.2022Gündem
Milli Eğitim Bakanı Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’de
Milli Eğitim Bakanı Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Anıtkabir’deMilli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla öğrenci ve öğretmenler ile Anıtkabir’i ziyaret etti. Yaklaşık 2 yıldır Covid-19 önlemleri çerçevesinde öğrenciler olmadan gerçekleşen törenlere bu yıl yoğun öğrenci katılımı oldu.
23.04.2022Haberler

Benzer Haber Etiketleri

Anıtkabir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.