Anıtkabir

Anıtkabir

Son dakika Anıtkabir haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Anıtkabir gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Anıtkabir haber sayfamızda...

Anıtkabir

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 3.812 anıtkabir haberi bulunmuştur.
CHP lideri Özel: Belediyelere 'karne' vereceğiz
CHP lideri Özel: Belediyelere 'karne' vereceğiz CHP lideri Özel, belediyelere ‘karne’ vereceklerini belirterek, "Belediyelerin 3'er, 6'şar aylık ve 1'er yıllık karnelerini ölçme-değerlendirme yöntemiyle çıkarıp, sizinle paylaşacağız. Eğer ibre yukarıysa devam edeceğiz, durağansa neler yapabileceğimize bakacağız, aşağı doğruysa yanlışlardan döneceğiz" dedi.
20.04.2024 Gündem
23 Nisan programı netleşti
23 Nisan programı netleşti TBMM Genel Kurulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla TBMM Başkanı Numan Kurtulmuş başkanlığında özel gündemle toplanacak.
20.04.2024 Gündem
Ramazan Bayram tatilinde Anıtkabir'e ziyaretçi akını
Ramazan Bayram tatilinde Anıtkabir'e ziyaretçi akını Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir, 9 günlük Ramazan Bayramı tatilinde ziyaretçi akınına uğradı.
15.04.2024 Gündem
MHP'de yeni MYK pazartesi günü toplanacak
MHP'de yeni MYK pazartesi günü toplanacak Milliyetçi Hareket Partisi'nin 14'üncü Olağan Büyük Kurultayı'nda seçilen Merkez Yönetim Kurulu ve Merkez Disiplin Kurulu ilk toplantısını pazartesi günü yapacak.
12.04.2024 Gündem
Türk Polis Teşkilatı 179. yılını kutluyor
Türk Polis Teşkilatı 179. yılını kutluyor Emniyet Genel Müdürü Erol Ayyıldız ve beraberindeki heyet, Türk Polis Teşkilatı’nın 179’uncu kuruluş yıl dönümü nedeniyle Anıtkabir’i ziyaret etti.
9.04.2024 Gündem
İmamoğlu Anıtkabir’i ziyaret etti
İmamoğlu Anıtkabir’i ziyaret etti İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanlığı’na yeniden seçilen Ekrem İmamoğlu, dün beraberinde 31 Mart seçimini kazanan partisinin 26 ilçe belediye başkanı ve yarışı kaybeden 13 ilçe belediye başkan adayı ile birlikte Anıtkabir’i ziyaret etti.
7.04.2024 Gündem
Kılıçdaroğlu seçimi değerlendirdi: İmamoğlu beni aramadı
Kılıçdaroğlu seçimi değerlendirdi: İmamoğlu beni aramadı CHP eski Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, ilk seçim değerlendirmesini yaptı. Bir televizyon kanalına konuşan Kılıçdaroğlu, Partide yakın zamanda bir Kurultay olmayacağını düşündüğünü söyledi. Siyaseti bırakmayacağının sinyalini veren Kılıçdaroğlu, CHP'nin başarısını 3 nedene bağladı.
6.04.2024 Gündem
İmamoğlu ve 26 ilçe belediye başkanı Anıtkabir'i ziyaret etti
İmamoğlu ve 26 ilçe belediye başkanı Anıtkabir'i ziyaret etti Yeniden İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen Ekrem İmamoğlu, 26 ilçe belediye başkanıyla birlikte Anıtkabir'i ziyaret etti.
6.04.2024 Gündem
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek
Yerel başarıyı genele taşıyacak yol çizilecek CHP lideri Özel, bayramdan sonra il başkanları, belediye başkanları, vekiller ve PM üyeleri ile yapacağı toplantılarda seçim sonuçlarını analiz edecek. Seçmenin yereldeki desteğini genel seçime kadar kalıcı kılmayı hedefleyen strateji ve yol haritasını şekillendirecek...
6.04.2024 Gündem
Ebediyen ‘içimizde’
Ebediyen ‘içimizde’ Harbiye’de yapılan geleneksel yoklamada, Atatürk’ün Kara Harp Okulu’ndaki numarası 1283’e sıra geldiğinde ‘İçimizde’ diyen Harbiyeliler, Ata’ya bağlılıklarını bir kez daha ilan etti.
14.03.2024 Gündem
Kara Harp Okulu öğrencilerinden Anıtkabir'e ziyaret
Kara Harp Okulu öğrencilerinden Anıtkabir'e ziyaret Milli Savunma Üniversitesi Kara Harp Okulu öğrencileri Anıtkabir'i ziyaret etti.
13.03.2024 Gündem
İYİ Parti’li kadınlar Ata’nın huzurunda
İYİ Parti’li kadınlar Ata’nın huzurunda  İYİ Parti lideri Meral Akşener, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla partisinin kadın örgütleri ile beraber Anıtkabir’i ziyaret etti.
9.03.2024 Gündem
‘Kadınlar adil bir dünyanın temeli’
‘Kadınlar adil bir dünyanın temeli’ Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle yaptığı paylaşımda, “Toprağa tohum, topluma umut eken, her alanda iz bırakan kadınlar, kalıcı ve sürdürülebilir barışın, daha adil bir dünyanın da temeli. Kadınların kararlılığıyla inşa ettiği her eserle, güçlü iradesiyle aştığı her engelle yarınlara güvenle bakıyoruz. Değişime ve dönüşüme öncülük eden emektar tüm kadınlarımızın Dünya Kadınlar Günü’nü yürekten tebrik ediyorum” dedi.
9.03.2024 Gündem
İYİ Parti lideri Akşener, Anıtkabir'i ziyaret etti
İYİ Parti lideri Akşener, Anıtkabir'i ziyaret etti 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Anıtkabir'e ziyarette bulundu.
8.03.2024 Gündem
Ata’ya ziyaret
Ata’ya ziyaret ‘Zaferin Rengi’ filminin oyuncuları Kubilay Aka, Yılmaz Bayraktar ve Gülper Özdemir, Anıtkabir’i ziyaret ederek, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün mozolesine çiçek bıraktı.
21.02.2024 Cadde
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz
Arnavutluk ile önemli anlaşmalar imzalandı! Erdoğan: İlişkilerimizin zehirlenmesine fırsat vermeyeceğiz Cumhurbaşkanı Erdoğan, Arnavutluk Başbakanı Edi Rama ile ortak basın toplantısında konuştu. Erdoğan, Arnavutluk'un FETÖ ile mücadelesine değinerek "İlişkilerimizi zehirlemek için her yolu deneyen şer şebekesine fırsat vermeyeceğiz, mücadelemizi sürdüreceğiz" ifadelerini kullandı.
21.02.2024 Gündem
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de
Arnavutluk Başbakanı Rama Türkiye'de Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Arnavutluk Başbakanı Rama'yı resmi törenle karşıladı.
20.02.2024 Gündem
Gala öncesi Anıtkabir'i ziyaret ettiler
Gala öncesi Anıtkabir'i ziyaret ettiler Yönetmen koltuğunda Abdullah Oğuz'un oturduğu ‘Zaferin Rengi’ filminin Ankara galası, dün akşam Ankara Fenerbahçeli İş İnsanları Derneği (AFİDER) organizasyonuyla gerçekleşti.
20.02.2024 Cadde
‘Tarihi bir fırsat penceresi açıldı’
‘Tarihi bir fırsat penceresi açıldı’ Cumhurbaşkanı Erdoğan, Azerbaycan ile omuz omuza hareket ettiklerini vurgulayarak “Karabağ’da işgalin bitmesiyle bölgemizde kalıcı barış için tarihi fırsat penceresi açıldı” dedi.
20.02.2024 Gündem
Zaferin Rengi filminin galası öncesi Anıtkabir'e ziyaret!
Zaferin Rengi filminin galası öncesi Anıtkabir'e ziyaret! Fenerbahçe'nin en önemli futbol başarıları arasında yer alan General Harington Kupası'nın hikayesinin anlatıldığı Zaferin Rengi filminin galası öncesi Anıtkabir'e ziyaret gerçekleştirildi.
19.02.2024 Fenerbahçe
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev Ankara'da
Azerbaycan Cumhurbaşkanı Aliyev Ankara'da Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev’i resmi törenle karşıladı.
19.02.2024 Gündem
Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret etti
Aliyev, Anıtkabir'i ziyaret etti Azerbaycan Cumhurbaşkanı İlham Aliyev, Atatürk'ün ebedi istirahatgahı Anıtkabir'e ziyarette bulundu.
19.02.2024 Dünya
Türkiye Hentbol Federasyonu, Anıtkabir'i ziyaret etti!
Türkiye Hentbol Federasyonu, Anıtkabir'i ziyaret etti! THF'nin yönetim kurulu üyeleri, THF'nin 48'inci kuruluş yıl dönümünde Anıtkabir'e ziyarette bulundu.
3.02.2024 Diğer
'İlk Türk astronot ile yemek keyfi' Bakan Kacır'dan 'afiyet olsun' paylaşımı
'İlk Türk astronot ile yemek keyfi' Bakan Kacır'dan 'afiyet olsun' paylaşımı Sanayi ve Teknoloji Bakanı Mehmet Fatih Kacır, ilk Türk astronot Alper Gezeravcı'nın da yer aldığı 4 kişilik ekibin komutanı Michael Lopez-Alegria'nın paylaşımına 'Afiyet olsun' yorumunda bulundu.
25.01.2024 Gündem
Gezeravcı’nın uzaydaki deneylerinde neler amaçlanıyor? Hem deney yapıyor hem denek oluyor
Gezeravcı’nın uzaydaki deneylerinde neler amaçlanıyor? Hem deney yapıyor hem denek oluyor Uluslararası Uzay İstasyonu’nda 23 yılda 3 bini aşkın deney gerçekleştirildi. Türk astronot Alper Gezeravcı da 14 günde 13 deney yapacak.
24.01.2024 Gündem

Benzer Haber Etiketleri

Anıtkabir ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.