Steven Seagal tacizle suçlanıyor

'Arrested Development' dizisinde canlandırdığı Lindsay Bluth karakteriyle şöhrete kavuşan oyuncu Portia de Rossi, uzun süredir komedyen Ellen Degeneres ile evli. Rossi, aksiyon filmlerinin yıldız ismi Steven Seagal tarafından yıllar önce tacize uğradığını itiraf etti. Herkes gibi o da açıklama yapmak için Twitter'ı kullandı.
Steven Seagal tacizle suçlanıyor

"Steven Segal filminin seçmeleri için ofisine gitmiştim. Ekran önündeki kimyanın ne kadar önemli olduğunu anlatırken yanıma oturdu ve birden pantolonunu çıkardı. Hemen kendimi dışarı atıp menajerimi aradım. Gayet cool bir şekilde 'senin tipin mi, bilemiyorum' dedi." 

Farkındaysanız bu taciz itiraflarının ortak noktası, menajlerler. İş onlarda bitiyor. Hiç tepki vermemeleri, soğukkanlılıkları, kişiye "Acaba ben mi yanlış anladım?" diye sordurtuyor. Portia de Rossi hikayesinin de en korkunç tarafı yine menajerin soğukkanlılığı, hatta suç ortaklığı! 

 


Portia De Rossi

 

 

Portia de Rossi'nin eşi Ellen DeGeneres açıklamadan sonra "Karımla gurur duyuyorum" diye tweet attı.

 

Bu, Steven Seagal'ın karıştığı ilk taciz vakası değil. Bir diğer oyuncu Rae Dawn Chong da, Steven Seagal ile iş için buluşmak üzere evine gidip bornozla karşılandığını iddia ediyor! 

 


Rae Dawn Chong

 

Rae Dawn Chong, "Bana bluzumun ipek olup olmadığını sordu, sonra 'ipek olduğunu dokunursam anlarım' dedi. Ben de ona dedim ki, 'ipek kumaşın nasıl hissettirdiğini zaten biliyorsun, dokunmana gerek yok." Bu buluşmadan sonra Rae Dawn, Steven Seagal'dan yıllarca cinsel içerikli mesajlar aldığını iddia etti.

 


65 yaşındaki Seagal, 1980 ve 90'lı yıllardaki aksiyon filmleriyle tanınıyor. Rusya lideri Vladimir Putin geçen yıl Seagal'a Rus vatandaşlığı vermişti. (Fotoğrafta eşiyle)

 

Steven Seagal kimseyi zorla alıkoyup tecavüz etmemiş. Bu hikaye diğerlerininki kadar canavarca değil ama yine de utanç verici. Hollywood'daki birçok ünlü erkek bu tür işlere girmiş gibi görünüyor. Bakalım taciz iddialarının sonu gelecek mi? Hukuk bununla ilgili bir şey yapacak mı?

Bu makaleye ifade bırak