Kahin Keçi Zabiyaka'dan Dünya Kupası tahminleri

2018 FIFA Dünya Kupası'na ev sahipliği yapan Rusya'da Kahin Kedi'nin ardından şimdi de Kahin Keçi çıktı. Rusya'nın Samara kentinde yaşayan  ve psişik güçlere sahip olduğuna inanılan Kahin Keçi Zabiyaka'nın Dünya Kupası tahminleri de ilgiyle takip ediliyor.

Kahin Keçi Zabiyaka'dan Dünya Kupası tahminleri

Kahin ahtapot, fil ve kedinin ardından şimdi de Kahin Keçi Dünya Kupası'nın ilgi odağı haline geldi.

Rusya'nın Samara kentinde yer alan hayvanat bahçesinde yaşayan Kahin Keçi Zabiyaka'nın psişik güçlere sahip olduğu ve bu gücü sayesine spor müsabakalarının nasıl sonuçlanacağını tahmin ettiğine inanılıyor.

19 Haziran 2018 tarihinde hayvanat bahçesinde gerçekleştirilen özel bir etkinlikte Kahin Keçi Zabiyaka'dan C grubunda 21 Haziran 2018 günü Samar Arena'da, Türkiye saati ile 15:00'da oynanacak Avustralya - Danimarka maçının sonucunu bilmesi istendi.

Kahin Keçi'nin tahmin yapması için Avustralya ve Danimarka bayrakları ve beraberlik yazan kağıdın arkasına yem bırakıldı.

Kahin Keçi Zabiyaka kendinden son derece emin şekilde beraberlik yazan kağıda doğru yöneldi ve maçın berabere biteceği hakkında kehanette bulunmuş oldu.

Kahin Keçi Zabiyaka, son derece tuhaf bir hayvan yarışmasında Samara'nın 2018 Dünya Kupası resmi kahini olarak seçilmişti.

Zabiyaka resmi kahin ünvanını alabilmek için çok sayıda dişli rakibi ile mücadele etmişti.

Kahin Keçi Zabiyaka'nın zorlu rakipleri Kahin Sincap Maymunu Simon, Kahin Piton Murzik, Kahin Deve Lexus ve Kahin Kokarca Coco'ydu.

Kahin Keçi Zabiyaka akıllara St Petersburg kentindeki Kahin Kedi Achilles'i getirdi. Kahin Kedi Achilles, turnuvanın açılış maçı olan Rusya - Suudi Arabistan karşılaşmasında galip gelecek tarafın Rusya olduğunu bilmişti.

Kahin Kedi Achilles, 2018 Dünya Kupası şampiyonunu tahmin edecek!

Instagram.com/mehmetcankmrc
twitter.com/mehmetcankmrc
YouTube.com/mehmetcankomurcu

 

Bu makaleye ifade bırak