Kahin

Kahin

Son dakika kahin haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan kahin gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan kahin haber sayfamızda...

Kahin

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 395 kahin haberi bulunmuştur.
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?
A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri 2022: A Harfi ile Başlayan Kız İsimleri ve Anlamları Nelerdir?Anne baba olmaya hazırlanan çiftler bebeklerinin cinsiyetini öğrendikten sonra derin bir isim araştırmasına girer. Çiftler hayatları boyunca taşıyacakları ismi çocukları için seçerken oldukça seçici davranırlar. Anne ve baba adayları kız bebekleri için nadir bulunan, keşfedilmemiş ve duyulmamış, kula hoş gelen isimleri tercih etmek isterler. Bu konuda uzun soluklu bir araştırma içerisine giren çiftlerin kız bebek isimlerinin anlamlarına da dikkat ederler. A harfi ile başlayan kız bebek isimleri ve anlamları nelerdir? “A ile Başlayan Kız Bebek İsimleri” içeriğimizden detaylı bilgi alabilirsiniz.
24.01.2022Bebek
Baba Vanga'nın 2022 kehanetleri
Baba Vanga'nın 2022 kehanetleriTüm dünya tarafından tanınan kâhin Baba Vanga'nın 2022 hakkındaki kehanetleri ortaya çıktı. Duyanları korkutan kehanetler neler? Vanga'nın kehanetlerine göre bizi hiç de iyi günler beklemiyor. Peki gerçekten öyle mi? 2022 yılına Molatik oluyoruz...
3.01.2022Kaos
Peş peşe felaketler! İşte Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri...
Peş peşe felaketler! İşte Baba Vanga’nın 2022 kehanetleri...Daha önce birçok önemli olayı ve gelişmeyi önceden bilen Bulgar kahin Baba Vanga'nın 2022 yılı için kehanetleri gündem oldu. "Balkanlar’ın Nostradamus'u" olarak bilinen Baba Vanga'nın 2022 öngörüleri hiç de iyi değil.
14.12.2021Dünya
Gizli belgeler ortaya çıktı! Resmen hayal kırıklığı...
Gizli belgeler ortaya çıktı! Resmen hayal kırıklığı...Gelen son dakika haberine göre; ABD hükûmetine bağlı istihbarat teşkilatlarının, Afganistan'dan çekilme konusunda kapsamlı raporlar üretmesine rağmen Taliban'ın hızla iktidara gelişini öngöremediği belirtildi.
28.10.2021Dünya
Son dakika... 10 büyükelçinin geri adımı! Bahçeli'den çok sert sözler: Soros'un kuryesidir!
Son dakika... 10 büyükelçinin geri adımı! Bahçeli'den çok sert sözler: Soros'un kuryesidir!Gelen son dakika haberine göre; Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçeli partisinin grup toplantısında konuşma yaptı. 10 büyükelçinin Osman Kavala ile ilgili geri adım atmasıyla ilgili toplumsal ve siyasal gerilimin tırmandırılmak istendiğini söyledi. Bahçeli, 'Zalim bir üst akıl hem büyükelçileri ve Millet İttifakı'nı dürte dürte harekete geçirmiştir. Şirret bir oyun ve tehlikeli bir rol paylaşımı söz konusudur. Türkiye'yi sıkıştırmak, bir sonraki tehditvari adımları tetiklemek için yapılmıştır. Emeller ortaya çıkmıştır.' dedi.
26.10.2021Siyaset
Tarihin en büyük kahinlerinin en büyük kehanetleri
Tarihin en büyük kahinlerinin en büyük kehanetleriTarihin her dönemi insanlar geleceğe dair bir şeyleri merak etmiş, bunun için de kahinlere danışmışlardır. Biz de bunlar arasındaki en meşhur kahinleri ve kehanetlerine Molatik olduk.
16.10.2021Tarih
Karadeniz Bölgesi'nde kazı çalışması! En eski yerleşim yeri
Karadeniz Bölgesi'nde kazı çalışması! En eski yerleşim yeriKastamonu'nun Araç ilçesindeki Kahin Tepe, ortaya çıkarılan yapılarda yapılan incelemeler neticesinde, Karadeniz Bölgesi'nde şu ana kadar bulunmuş en eski yerleşim yeri olarak değerlendiriliyor. Öte yandan bu yılki kazı çalışmalarına farklı üniversitelerden 20 öğrenci ile akademisyenler katıldı.
4.10.2021Haberler
Karadeniz Bölgesi'nde kazı çalışması! En eski yerleşim yeri
Karadeniz Bölgesi'nde kazı çalışması! En eski yerleşim yeriKastamonu'nun Araç ilçesindeki Kahin Tepe, ortaya çıkarılan yapılarda yapılan incelemeler neticesinde, Karadeniz Bölgesi'nde şu ana kadar bulunmuş en eski yerleşim yeri olarak değerlendiriliyor. Öte yandan bu yılki kazı çalışmalarına farklı üniversitelerden 20 öğrenci ile akademisyenler katıldı.
4.10.2021Gündem
Son dakika... Karadeniz'de tarihin sıfır noktası: Kahin Tepe!
Son dakika... Karadeniz'de tarihin sıfır noktası: Kahin Tepe!Kastamonu'nun Araç ilçesindeki Kahin Tepe, ortaya çıkarılan yapılarda yapılan incelemeler neticesinde, Karadeniz Bölgesi'nde şu ana kadar bulunmuş en eski yerleşim yeri olarak değerlendiriliyor. Öte yandan bu yılki kazı çalışmalarına farklı üniversitelerden 20 öğrenci ile akademisyenler katıldı.
4.10.2021Gündem
Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalar
Son dakika! Cumhurbaşkanlığı Sözcüsü Kalın'dan önemli açıklamalarCumhurbaşkanlığı Sözcüsü İbrahim Kalın, Haber Global'de Candaş Tolga Işık'ın gündeme ilişkin sorularını cevapladı. Kalın, Ermenistan'la normalleşmeye sıcak bakıldığını belirterek, "Barış anlaşması bütün bölgeye barış getirecek. Bu olumlu karşılıklı mesajlar son derece iyi. En kısa zamanda bu barış anlaşması da imzalanırsa, mayın haritası gibi teknik konular da çözülürse süreci hızlandırır" ifadelerini kullandı. Ayrıca Kalın, Suriye'de zamanında güvenli bölge oluşturulmuş olsaydı yollarda binlerce insanın ölmeyeceğini aktardı. Kalın, Aylan Kurdi bebeğin fotoğrafından bahsederken duygulanarak konuşmakta zorlandı.
29.09.2021Siyaset
Wolf Messing: Hitler’in ölüm emri çıkarttığı kahin
Wolf Messing: Hitler’in ölüm emri çıkarttığı kahinTarih birçok kahine tanıklık etti. Ama Wolf Messing gibi Hitler tarafından öldürülmeye çalışılan çok az kahin vardı diyebiliriz. Peki Hitler Wolf Messing'i neden öldürmeye çalıştı? Wolf Messing Hitler'i bu denli rahatsız edebilecek ne söyledi? Wolf Messing'in şaşırtıcı hayatına gelin hep birlikte Molatik olalım...
4.11.2021Tarih
Pandemi sonrası insan kaynakları trendleri değişecek
Pandemi sonrası insan kaynakları trendleri değişecekPandemi, hemen her şeyde olduğu gibi insan kaynakları endüstrisini de dönüştürdü. Kovid-19, kişisel ve profesyonel yaşamları dünya genelinde derinden kesintiye uğrattı. 2020 ve 2021’de değişen koşulların insan kaynakları yönetiminde de köklü değişikliklere neden olduğunu söyleyen İnsan Kaynakları yöneticisi Ali Rıza Esmen, insan kaynakları alanındaki trendler hakkında açıklamalarda bulundu.
21.08.2021Vitrin
Kahin Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Kahin Kime Denir?
Kahin Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Kahin Kime Denir?İlk kez karşılaşılan veya manası bilinmeyen sözcüklerin Türk Dil Kurumu sözlüğü içerisindeki karşılığı genellikle merak edilir. Uzun senelerden beri dilimizde yer almış olan ve günlük yaşamın içerisinde çok fazla kullanılan kelimelerden biri de kahin kelimesidir. Kahin kelimesini çok sık kullanırız ya da gazetelerden, itaplardan, dizi veya filmlerden, televizyonlardan istemsiz bir şekilde duyabiliriz. Kahin kelimesi bir hayli sık bir biçimde karşımıza çıkması dolayısı ile kelimenin manasını ve kökenini bilmekte yarar vardır. Kahin kelimesinin TDK’ya göre doğru manası nedir, kahin kelimesinin kökenin nereden gelir ya da kahin kelimesinin kaç tane anlamı vardır? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.05.2021Eğitim
Kehanet Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Kehanet Örnekleri Nelerdir?
Kehanet Ne Demek, TDK Sözlük Anlamı Nedir? Kehanet Örnekleri Nelerdir?Dilimize Arapçadan geçmiş olan kehanet kelimesi, gelecekten, gözle görülmeyen alemlerden ve bilinmeyenden haber vermek anlamına gelir. Kehanette bulunan kişiler ise kahin ya da medyum olarak adlandırılır. Bu kişiler, sadece gelecek hakkında değil, geçmişte yaşanıp da kimsenin haberdar olmadığı konular hakkında da bilgi verebilir. Kehanet ne demek, TDK sözlük anlamı nedir? Kehanet örnekleri nelerdir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
31.05.2021Eğitim
Milo Venüsü Berrak Tüzünataç
Milo Venüsü Berrak TüzünataçBerrak Tüzünataç, Magnet dergisinin fotoğraf çekiminde, ‘Düşler, Tutkular ve Suçlar’dan yola çıkarak Milo Venüsü heykeli oldu.
21.03.2021Cadde
Baksı Nedir? İslamiyet Öncesi Eski Türklerde Baksı Kime Denir, Ne Yapardı?
Baksı Nedir? İslamiyet Öncesi Eski Türklerde Baksı Kime Denir, Ne Yapardı?Türkler, Talas Savaşından sonra topluca İslamiyet'e geçmiştir. Bunun öncesinde Türklerin büyük çoğunluğu Orta Asya'da yaygın olan Şamanizm dinine mensuptu. Şamanizm'in birçok ritüeli paganizm ile benzerlik gösterir. Paganizmde kahin olarak nitelendirilen kişiler Şamanizmde ''baksı'' ismiyle bilinirdi. Baksı nedir? İslamiyet öncesi eski Türklerde baksı kime denir? İşte, merak edilen tüm detaylar.
17.03.2021Eğitim
Hissikablelvuku Ne Demektir? Hissikablelvuku Kelimesinin Türkçe Anlamı Ve Arapça Yazılışı
Hissikablelvuku Ne Demektir? Hissikablelvuku Kelimesinin Türkçe Anlamı Ve Arapça YazılışıHissikablelvuku, üç kelimenin terkibiyle oluşmuş bir tamlamadır. ''Hiss'' sözcüğü duygu anlamına gelirken, kablel kelimesinin sözlük anlamı öncedir. Vuku ise meydana gelmek, olmak, gerçekleşmek manasında kullanılır. Hissi kablel vuku ''Önsezi'' ve ''öngörü'' kelimeleriyle eş anlamlıdır. Hissikablelvuku ne demektir? Merak eden okurlar için detaylı bir şekilde derledik.
19.01.2021Dini Bilgiler
Kastamonu'daki Kahin Tepe kazıları devam ediyor!
Kastamonu'daki Kahin Tepe kazıları devam ediyor!Kastamonu'nun Araç ilçesinde yürütülen Kahin Tepe kazısında, günümüzden 12 bin yıl öncesine ait yapılara ulaşıldı.
11.01.2021Gündem
Kastamonu'da Kahin Tepe kazıları heyecanlandırdı!
Kastamonu'da Kahin Tepe kazıları heyecanlandırdı!Kastamonu'nun Araç ilçesinde yürütülen Kahin Tepe kazısında, günümüzden 12 bin yıl öncesine ait yapılara ulaşıldı.
11.01.2021Gündem
Kâhin Baba Vanga’dan 2021 yılı kehanetleri!
Kâhin Baba Vanga’dan 2021 yılı kehanetleri!Yeni yıla günler kala “Balkanların Nostradamusu” olarak da bilinen ünlü Bulgar kâhin Baba Vanga’nın 2021 yılı için tahminleri dünya basınında yine yer buldu.
26.12.2020Dünya
Son dakika... Baba Vanga'nın 2021 tahminleri belli oldu! 2020'den daha kötü...
Son dakika... Baba Vanga'nın 2021 tahminleri belli oldu! 2020'den daha kötü...Tarihin en ünlü kahinine göre gelecek yıl Putin suikaste uğrayacak, Trump gizemli bir hastalığa yakalanacak, Avrupa ekonomisi çökecek ve bir ejderha ortaya çıkacak. Geleceği gören ismin 2021'de verdiği tek bir müjde var.
24.12.2020Dünya
Dünyanın kabusu! Ünlü kahin koronavirüs için bitiş tarihi verdi
Dünyanın kabusu! Ünlü kahin koronavirüs için bitiş tarihi verdiÇin'de aralık ayında ortaya çıkan ve tüm dünyayı etkisi altına alan koronavirüs yeni gelişmeler yaşanırken herkes pandeminin ne zaman biteceğini merak ediyor. Daha önce böyle bir virüsün dünyayı ele geçireceğini açıklayan kahin Nicolas Aujula, bu kez salgının bitişi için tarih verdi.
25.11.2020Dünya
Miray Daner kimdir, yaşı kaç? Miray Daner dizileri
Miray Daner kimdir, yaşı kaç? Miray Daner dizileriVatanım Sensin dizisindeki rolü ile yıldızı parlayan Miray Daner ile ilgili ayrıntılar merak ediliyor. Bir dönem dizideki rol arkadaşı Kubilay Aka ile birlikte olan daha sonra ayrılan çiftin yeniden bir araya geldiği konuşuluyor. Peki, Miray Daner kimdir, yaşı kaç?
18.08.2020Cadde
LGS'de okunacak dualar! Kalem suresi Türkçe meali ve Arapça okunuşu! Kalem suresi faziletleri ve tefsiri
LGS'de okunacak dualar! Kalem suresi Türkçe meali ve Arapça okunuşu! Kalem suresi faziletleri ve tefsiriKuran-ı Kerimde yer alan ikinci sure olan Kalem suresi Türkçe meali ve Arapça okunuşu vatandaşlar tarafından araştırılmaya devam ediyor. Yarın LGS sınavına girecek olan binlerce aday ve veliler Kelam suresi Türkçe meali ve Arapça okunuşu konusunda araştırmalarını sürdürüyor. 52 ayeti kerimeden oluşan surenin faziletleri arasında zihin açıklığı vermesi için okunması gereken ilk beş ayeti sıkça aranıyor. Peki Kalem Suresi Türkçe meali, Arapça okunuşu ve Diyanet tefsiri...
19.06.2020Sureler
Akuamarin (Aquamarine) Taşı Nedir, Nasıl Oluşur? Akuamarin Taşının Özellikleri, Anlamı Ve Faydaları Nelerdir?
Akuamarin (Aquamarine) Taşı Nedir, Nasıl Oluşur? Akuamarin Taşının Özellikleri, Anlamı Ve Faydaları Nelerdir?Özellikle sağlık açısından önemli bir maden olarak öne çıkan Akuamarin taşı, insanın ruhunu dinlendiren ve stresi azaltan bir yapıya sahiptir. Son yıllarda şifalı yönleri ile öne çıkan değerli taşlar arasında bulunuyor. Aynı zamanda farklı süs eşyalar ve takı amaçlı da değerlendirilmektedir. Peki, akuamarin (aquamarine) taşı nedir, nasıl oluşur? Akuamarin taşının özellikleri, anlamı ve faydaları nelerdir? İşte detaylar.
10.06.2020Astroloji

Benzer Haber Etiketleri

Kahin ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.