Özge Ulusoy ve Arzu Sabancı, tipik bir gelin-kaynana

Özge Ulusoy'dan 7 ay önce ayrılan Hacı Sabancı'nın yaptığı itiraf herkesi şoke etti. İddiaya göre sevgilisinin telefonunda annesi Arzu Sabancı hakkındaki küfürlü ve hakaret içeren mesajları yakalamış! 

Özge Ulusoy ve Arzu Sabancı, tipik bir gelin-kaynana

Ne kadar zengin ve ünlü olursanız olun, gelin ve kaynana her yerde kendini gösteriyor. Bu çatışma belki de Asurlulara kadar filan uzanıyordur! Son örnek, Türkiye'nin en köklü ailelerinden geldi. Hacı Sabancı, 4 yıllık sevgilisi Özge Ulusoy'dan annesi yüzünden ayrıldı. Peki olay neydi? Önce özetler...

 

'BAŞIMDA BU KARI OLDUKÇA EVLENEMEYİZ!'

 

 

Hacı Sabancı’nın Özge Ulusoy’un telefonunda görüp ilişkiyi bitirdiği bazı 'çirkin mesajlar'dan söz ediliyor. İddiaya göre Özge Ulusoy, annesine ‘Benimle madem evlenmeyecek ondan ne koparsam kâr’ diye yazmış! Özge'yi Survivor'daki minnoşluğuyla bilen biri olarak böyle bir şeye şahsen ihtimal vermesem de, 4 yıldır aynı yastığa baş koyduğu adamın sözlerini de dikkate almak mecburiyetindeyiz.

7 ay önce ilişkilerini bitiren (kim bilir kaçıncı kez ayrıldılar, o da ayrı konu) Hacı Sabancı'nın iddiasına göre sevgilisinin telefonunda annesi Arzu Sabancı hakkında küfürlü ve hakaret içeren mesajlar vardı. Bu mesajlar nasıl şeylerdi ki Hacı Sabancı çıkıp "Kalitesiz sıfatı, o kız için iltifat kalır" diyebildi? Magazin dünyası yemedi içmedi, o mesajları buldu. Bir iddiaya göre annesine şunları yazmıştı Özge Ulusoy: 

"Başımda bu karı oldukça evlenemeyiz. Ben sanki onun düşmanıyım. Artık Hacı'dan ne kopartırsam iyi. Londra'da bile rahat vermedi anası!"

 

HACI BEY AŞIRI TEPKİ GÖSTERMİŞ OLABİLİR

 

 

Hacı Sabancı, hemen sevgilisine hesap sormuş. Tek kelime edemeden gözyaşlarına boğulan mankene "Beni sevdiğini sanmıştım; ama yanılmışım" diyen iş adamı, Özge'yi Londra'da tek başına bırakıp Amerika'daki arkadaşlarının yanında gitmiş. Biraz fazla tepki göstermiş bence. Zira Arzu Sabancı'nın, Özge Ulusoy'un bulunduğu hiçbir ortama gitmediğini, kendisiyle yan yana gelmekten imtina ettiğini biliyoruz. Bilmediğimiz daha kimbilir neler vardır. Bu durumda bir kadının annesine dert yanıp "Başımda bu karı oldukça evlenemeyiz" demesi bana açıkçası çok normal geliyor. Ama, "Hacı'dan ne kopartırsam iyi" cümlesini görmezden geliyor ve doğru olmadığına inanmak istiyorum.

 

ANNEDEN MESAJ: HER ZAMAN ARKANDAYIM OĞLUŞUM

 


Oğullarının ilişkilerine karışmak yerine birlikte oldukları kadınları baş tacı ettiğini söyleyen Arzu Sabancı ise, yaşanan bu çirkin olayın ardından Hacı'ya 'Senin her zaman arkandayım' demiş. Ortamlarda görmek istediğimiz bir anne. Keşke Özge'yi de kızı olarak görüp ilişkileri için aynı olgunluğu gösterebilseydi de bunlar hiç yaşanmasaydı. Zira hiçbir güzel, başarılı ve eli para tutan kadın, sevmediği bir adamla 4 yıl geçirmez! Özge Hanım fakir bir kadın mı ki sırf Hacı Sabancı'yla maddiyat için bunca yıl birlikte olsun? Benim aklım almıyor.

Taraflardan Özge Ulusoy, hakkındaki bu iddilara cevap vermiyor, hatta "Biten bir aşkın ardından söyleyecek bir şey yok" diyor. Sabırtaşı mısın mübarek? Eğer Hacı Bey'in iddia ettiği gibi paçoz bir kadın olsaydı sanıyorum bu cümle yerine "Sen kim oluyorsun da..." ile başlayan başka bir cümle kurardı.

Velhasıl Arzu Sabancı, Özge Ulusoy'u oğlu Hacı Sabancı'ya hiçbir zaman layık görmedi! Ancak bugüne kadar da ikiliyi asla ayıramadı. Özge ve Hacı çifti birkaç defa ayrılmış olsalar da, her seferinde yeniden barıştılar. Yine de evliliklerinin önündeki en büyük engel hep Arzu Sabancı'ydı. Arzu Hanım iddialara göre Hadise'yi de oğlu Hakan Sabancı'ya layık görmemiş. Hatta oğluyla yakınlaştığını duyduğunda Hadise'yi Instagram'dan bile unfollow etmiş. Şimdilerde Hadise ve Hakan Sabancı'nın gizli gizli görüşmesinin en büyük sebebi de Arzu Sabancı olarak görülüyor...

 

TWITTER AHALİSİ NE DİYOR?

 


 
 
 
 
 
 
 
Bu makaleye ifade bırak