SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR
You are already subscribed to notifications.

Bayramda kim,nerede?

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Kurban Bayramı’nın gelişini hasretle bekleyen cemiyet hayatının ünlü isimleri, dostlarıyla ve aileleriyle bir arada olmanın tadını çıkardı

Önce İstanbul, sonra Göcek

İş insanı Yalçın Sabancı’nın eşi Neslihan Sabancı, sosyal medya hesabındaki renkli paylaşımları ile dikkat çekiyor. İstanbul’un ardından soluğu Göcek’te
alan Neslihan Hanım, “Her günümüz bayram tadında geçsin” dedi.

Müzede öğle molası

Yoğun iş temposundan sonra “Biraz olsun nefes alayım” diyen Ruken Mızraklı, soluğu Paris’te aldı. Müzeleri gezen iş insanına, arkadaşı Hümie eşlik etti.

Cennet koya kuş bakışı

Hitay Holding Yönetim Kurulu Başkanı Emin Hitay, Bodrum’da da sabah sporunu aksatmıyor. İş insanına, önceki gün arkadaşı Hasan Aslan Oba da eşlik etti. İkili, manzara karşısında selfie yapmayı da ihmal etmedi.

Memleket havası

Senenin büyük bir bölümünü oğlunun eğitimi için Los Angeles’ta geçiren Günsel Ülkü, her fırsatta “Hiçbir yere değişmem” dediği Çeşme tatiline devam ediyor. Ülkü, memleket havasının kendisine iyi geldiğini belirtti.

Toplantılar bitti

İpekyol Yönetim Kurulu Üyesi Nejdet Ayaydın, Dubai’deki iş toplantılarının ardından ailesine kavuştu . İş insanı, bayram tatilini Bodrum’da geçiriyor.

‘Aladağlar’dan selam olsun’

Bayram tatilini arkadaşları ile Aladağlar’da dörtlü zirve olarak bilinen Kızılkaya, Emler, Eznevit ve Karasay’da tırmanış yaparak geçiren Mahmut İbrahimiye, dört günlük maceralarını sosyal medya hesabından paylaşıyor. İbrahimiye, “Aladağlar’dan selam olsun” dedi.

Çeşme’de aile buluşması

Make a Wish Türkiye Başkanı Füsun Çevikel Kuran, eşi Sinan Kuran, kızları ve aile büyükleri ile bayramı Çeşme’deki evlerinde geçiriyor. Kuran Ailesi, zaman zaman tekneleri ile çıkarak güneşli havanın ve denizin tadını çıkardı.

Alaçatı çıkarması

Dostları arasında cana yakınlığı ve renkli kişiliği ile tanınan Şeyla Ovadiya Karadeniz, ailesiyle gittiği Alaçatı’da kendisini dost çemberinin içinde buldu. Aralarında Itır Devilioğlu, Cenya Kazado Roziya, Özge Özkan Gündoğdu ve Gila Benhabib’in yer aldığı isimler, Alaçatı Beach Resort’ta keyif yaptı.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Görkemli defile
  2. SANAT BULUŞMASI
  3. KEMER COUNTRY’DE YETİŞKİNLERİN GÜNÜ
  4. Tarihi yalıda 'evet' dediler
  5. Kalpten kalbe destek
  6. Tatlı heyecan
  7. HEYKELLER TERASTA BULUŞTU
  8. FUTGOLF’DE BÜYÜK HEYECAN
  9. Mutluluğa ‘evet’ dediler
  10. Tarihi semtte çağdaş sergi

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.