SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Eğitime destek için bir arada

.

Milliyet Haber

Karaca’nın çocukların eğitim hayatına fayda sağlamak amacıyla UNICEF ile hayata geçirdiği projenin daveti, cemiyet hayatını bir araya getirdi

Karaca, Türkiye genelindeki eğitim çalışmalarına gelir elde etmek ve her çocuğa fırsat eşitliği sağlamak için UNICEF’le hayata geçirdiği ‘Geleceğin İncileri İçin Elele’ projesine, ürün yelpazesini genişleterek devam ediyor. Rahmi Koç Müzesi’nde gerçekleştirilen davete, Altın Mimir, Betül- Aslı Kaan Cüreklibatır, Ceyda Düvenci, Devrim Erbil, Ebru Sanver, Neslihan Kozanoğlu, Elif Edes Tapan, Emine Erdem, Fatoş Mildon, Sadettin Saran, Nesligül Aksoy ve Sinan Öncel de katıldı.

Karaca, bu yıl ilk defa UNICEF koleksiyonunu dijital sanatseverlerle de buluşturuyor. Demet Akbağ, Rahmi M. Koç, Sezen Aksu ve Selçuk Yöntem’e ait tasarımları NFT olarak da üreten marka, bu girişimi ile projeyi daha geniş kitlelere ulaştırarak UNICEF için oluşturacağı değeri artırmayı hedefliyor.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÜZÜM KESME ZAMANI
  2. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI
  3. Geleneksel buluşma
  4. Kovboylar partide
  5. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  6. BODRUM RANDEVUSU
  7. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  8. NEFES KESEN YARIŞ!
  9. BAHÇEDE TİYATRO
  10. RENKLİ BULUŞMA

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.