SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

GENÇLERE VE SPORA DESTEK!

.

ABONE OL
Milliyet Haber

Türk sporuna ve sporcusuna verdiği desteklerle adından söz ettiren HDI Sigorta, Balkan Şampiyonu Burak Alparslan ile sponsorluk anlaşmalarını ve milli
binicinin başarılarını kutladı

HDI Sigorta yeni bir branşa daha imza atarak, ilk kez bireysel mücadele eden bir sporcuya destek olmuş, genç milli binici Burak Alparslan’ın sponsorluğunu üstlenmişti. Bu birlikteliği kutlamak amacıyla geçtiğimiz akşam Çırağan Sarayı’nda bir araya gelindi.

HDI Sigorta Üst Düzey Yöneticileri, İstanbul Vali Yardımcısı Özlem Bozkurt Gevrek, Türkiye Binicilik Federasyonu Başkanı Bülent Bora ve İstanbul Atlı Spor Kulübü Başkanı Fevzi Atabek başta olmak üzere spor camiasından isimlerin katıldığı davette, gençlerin erken yaşta spora yönlendirilmesi ve alanlarında faaliyetlerin güçlendirilmesi adına gelecek desteklerin önemine dikkat çekildi. Alparslan konuşmasında, “Bir Türk genci olarak ülkemi yalnızca sporda değil; her alanda en iyi şekilde temsil edebilmek için çok çabalıyorum” derken, HDI Sigorta Genel Müdürü Ceyhan Hancıoğlu ise “Burak’ın azmi ve isteği beni çok heyecanlandırıyor. Dilerim mücadelesi, gençlerimize umut ve örnek olur” ifadelerini kullandı.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. EĞLENCELİ GECE
  2. DOĞAYA DÖNÜŞ
  3. DÖRT DÖRTLÜK TURNUVA
  4. ŞİMDİ AŞK ZAMANI!
  5. GÖNÜLDEN DESTEK
  6. ÖZEL SERGİ
  7. SAFARİ ZAMANI
  8. CEMİYET HAYATI YENİKÖY’DE BULUŞTU
  9. ANLAMLI TURNUVA
  10. SIRA DIŞI SERGİ

© Copyright 2020

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.