SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Gurur günü

.

Milliyet Haber

TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu 2. Ayak müsabakasında Süper Tur’da Kemer Golf Kulübü takımı birinci oldu

Limak ana sponsorluğunda gerçekleştirilen TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun ikinci ayağı İstanbul Silivri’de yapıldı.
TGF Silivri Golf Sahası’nda düzenlenen müsabakada, Süper Tur’da 7, 1. Tur’da 11 kulüpten, toplamda 18 takımı temsilen 144 oyuncu sahaya çıktı. Ankara Golf Kulübü, Bodrum Golf Kulübü, İstanbul Golf Kulübü, Ankara Karya Golf Kulübü, Kemer Golf Kulübü, Klassis Golf Kulübü, Tauros Golf Kulübü, 19 Mayıs Samsun Golf Kulübü, Ataşehir Golf Kulübü, İzmir Golf Kulübü ve Kuşadası Golf Kulübü’nün katıldığı organizasyon, Süper Tur ve 1. Tur olarak iki farklı kategoride düzenlendi.

Puanlama sistemine göre Süper Tur’da Kemer Golf Kulübü takımı toplamda 904 net skorla birinci olarak 14 puanın, İstanbul Golf Kulübü takımı toplamda 910 net skorla ikinci olarak 12 puanın, Ankara Karya Golf Kulübü takımı toplamda 925 net skorla üçüncü olarak 10 puanın sahibi oldu.
TGF Türkiye Kulüpler Arası Golf Turu’nun 3. Ayak Müsabakası, 23-24 Temmuz’da Ankara Karya Golf Kulübü’nde düzenlenecek.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. Kovboylar partide
  2. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  3. BODRUM RANDEVUSU
  4. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  5. NEFES KESEN YARIŞ!
  6. BAHÇEDE TİYATRO
  7. RENKLİ BULUŞMA
  8. KEMER COUNTRY’DE HEYECANLI YARIŞLAR
  9. Datça’da sanat buluşması
  10. YAZ BULUŞMASI

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.