SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

HEYECAN DOLU FiNAL

.

Milliyet Haber

Lexus-Kemer Country Club Bahar Ligi Engel Atlama Final Yarışmaları, heyecan dolu anlara sahne oldu.

Lexus ana sponsorluğunda bu yıl ilki gerçekleşen ve iki ayak bir finalden oluşan Lexus-Kemer Country Club Bahar Ligi Engel Atlama Final Yarışmaları, 157 at ve binicinin katılımıyla birlikte bu spora ilgi duyan seçkin misafirleri ağırladı.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden Türkiye Binicilik Federasyonu’na kayıtlı en iyi at ve binicilerin bir araya geldiği seyir zevki yüksek yarışmaların keyfini yaşayan davetliler; aynı zamanda Kulüp Ana Otopark girişi ve Atlı Spor Kulübü Ana Giriş alanlarında Lexus modelleri ile tanışarak test sürüşü imkanına sahip oldu. Yarışmaların medya sponsorluğunu Demirören Medya ve Radyo D üstlenirken, sağlık sponsorluğunu Hastane Derindere üstlendi. Final ayağında koşulan 115 cm Lexus Small Tour Final Kupası’nın birincisi Ferhat Turgut, 125 cm Lexus Medium Tuor Final Kupası’nın birincisi Lara Lembet , 140 cm Lexus Big Tour Final Kupası’nın birincisi ise Özgür Özkan oldu.

 

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ÜZÜM KESME ZAMANI
  2. YIL DÖNÜMÜ KUTLAMASI
  3. Geleneksel buluşma
  4. Kovboylar partide
  5. ASIRLIK OTELDE KUTLAMA
  6. BODRUM RANDEVUSU
  7. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  8. NEFES KESEN YARIŞ!
  9. BAHÇEDE TİYATRO
  10. RENKLİ BULUŞMA

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.