SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

Nostaljik yıl dönümü

.

Milliyet Haber

Faize Sevim Modaevi’nin Sanatta Engel Yok Vakfı yararına gerçekleştirdiği 65’inci yıl jübile defilesi, renkli anlara sahne oldu.

Faize Sevim Modaevi, 65’inci yıl jübile defilesini önceki akşam Sanatta Engel Yok Vakfı yararına muhteşem bir etkinlikle gerçekleştirdi. Mengerler Etiler Showroomu’nda düzenlenen defilede, bir dönemin önde gelen modelleri yıllar sonra yeni meslektaşları ile podyuma çıkarak sanatta engel tanımayan bireyler için yürüdü. Koreografisini Uğurkan Erez’in hazırladığı, Pınar Altuğ Atacan’ın sunuculuğundaki gecede, Enbe Orkestrası Behzat Gerçeker ve Ozan Orhon performansıyla katılımcılara unutulmaz anlar yaşattı. Murat Evgin de Sanatta Engel Yok Vakfı için yazdığı şarkıyı ilk kez seslendirerek büyük alkış aldı.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. BODRUM RANDEVUSU
  2. POLONEZKÖY’DE KIR DÜĞÜNÜ
  3. NEFES KESEN YARIŞ!
  4. BAHÇEDE TİYATRO
  5. RENKLİ BULUŞMA
  6. KEMER COUNTRY’DE HEYECANLI YARIŞLAR
  7. Datça’da sanat buluşması
  8. YAZ BULUŞMASI
  9. Golfçülerin başkent çıkarması
  10. IV. Murat İstanbul seferinde

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.