SKORER
PEMBENAR
CADDE
YAZARLAR

ZİRVEDEKİ KADINLAR

.

ABONE OL
Milliyet Haber

İş hayatında birçok başarıya imza atan kadınlar, Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi ve Ödül Töreni’nde bir araya geldi

Başarı hikayeleriyle ilham veren kadınların deneyimlerini paylaştığı Kadın Girişimcileri Destekleme Zirvesi, ‘Yeni Normalde Kadın ve Dayanışma’ ana temasıyla İş Sanat Kültür Merkezi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirildi. Sunuculuğunu Celal Toprak ile Seda Çelik’in üstlendiği organizasyonda, 25 kategoride 25 kadına ödül verildi.


Törende, Bee’o Kurucusu ve Genel Müdürü Aslı Elif Tanuğur Samancı ‘İnsana Değer Katan Girişimci’, KAGİDER Yönetim Kurulu Başkanı Emine Perviz Erdem ‘STK Lideri’ ödülünü aldı. Opet Yönetim Kurulu Üyesi Nurten Öztürk’ün ‘Sosyal Sorumluluk Ödülü’ne layık görüldüğü günde, Alarko Holding Yönetim Kurulu Üyesi Leyla Alaton ise ‘Önderlik Ödülü’nün sahibi oldu. Arnica Yönetim Kurulu Başkanı Senur Akın Biçer, “Günümüzde sanayiden bilime kadar pek çok alanda girişimci kadınlarımızı görüyor ve gurur duyuyoruz. Dünyanın hiçbir yerinde, bizim topraklarımızın kadını kadar üstün gayret, azim ve dayanışma içinde olan bir millet yoktur” diye konuştu.

Yazarın Diğer Yazıları

  1. ADIM ADIM İSTANBUL!
  2. ELGİZ TERAS’TA ‘GELECEK ZAMAN’
  3. GENÇ LİDERLERİN TEKNOLOJİK TURU
  4. KUSURSUZ KULAK EMİN ELLERDE!
  5. VEFALI KARDEŞLER
  6. KAR EĞLENCESİ!
  7. CÜCELOĞLU’NUN ARDINDAN… ‘SENİ HİÇ UNUTMAYACAĞIZ’
  8. DUYGULANDIRAN JEST!
  9. BEYAZ ÖRTÜDE RENKLİ ANLAR
  10. DETOKS ZAMANI!

© Copyright 2021

Milliyet Gazetecilik ve Matbaacılık A.Ş.