Futbol
Basketbol
Voleybol
Yazarlar

Kulüplerden Van'da meydana gelen deprem için geçmiş olsun mesajı

Van'ın Tuşba ilçesinde 21.35'te meydana gelen 5.0 büyüklüğündeki depremin ardından kulüpler geçmiş olsun mesajları yayımladı.

|

AFAD verilerine göre; Van'ın Tuşba ilçesinde 5.0 büyüklüğünde deprem meydana geldi. AFAD'dan yapılan açıklamada, "Van'ın Tuşba ilçesinde saat 21.35'te 5,0 büyüklüğünde bir deprem meydana geldi. Gelişmeleri takip ediyoruz" denildi. Spor kulüpleri yaşanan depremin ardından geçmiş olsun mesajları yayımladı.

Galatasaray'dan yapılan açıklamada, "Van'ın Muradiye ilçesinde meydana gelen, çevre illerde de hissedilen depremin can ve mal kaybına sebep olmamasını diliyor; sarsıntıdan etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nden yapılan paylaşımda, "Van’da meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" notu düşüldü.

Beşiktaş Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Van'ın Muradiye ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını diliyor; depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" denildi.

Trabzonspor Kulübü'nden yapılan açıklamada, "Van'ın Muradiye ilçesinde meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen depremde can ve mal kaybı olmamasını diliyor, depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" notu düşüldü.

İstanbulspor'dan yapılan açıklamada, "Van'da meydana gelen ve çevre illerden de hissedilen depremde can ve mal kaybı olmamasını diliyor, depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Ümraniyespor'un sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda, "Van'da meydana gelen deprem sebebiyle herhangi can ve mal kaybı yaşanmamasını temenni ediyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri yer aldı.

Eyüpspor'dan yapılan açıklamada, "Van'da meydana gelen depremde can ve mal kaybı olmamasını temenni ediyor, depremden etkilenen tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Rizespor Kulübü de Van'da meydana gelen deprem sonrası bir açıklama yaptı. Karadeniz temsilcisinden yapılan açıklamada, "Van'ın Tuşba ilçesinde meydana gelen ve çevre illerde de hissedilen depremden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, depremin can ve mal kaybına neden olmamasını diliyoruz" denildi.

Giresunspor'dan yapılan açıklamada, "Van’ın Muradiye ilçesinde meydana gelen deprem sonrası can ve mal kaybının olmamasını temenni ediyor; tüm vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyoruz" ifadeleri kullanıldı.

Diğer Haberler

  1. Manş Denizi'ni yüzerek geçti! Aysu Türkoğlu rekor kırdı
  2. Süper Lig 2022-2023 sezonu ne zaman başlıyor, hangi tarihte bitiyor? TFF derbi tarihleri
  3. Fenerbahçe Mol Vidi Fehervar maç sonucu ve ilk 11'i...
  4. Kırkpınar Yağlı Güreş şampiyonu Cengizhan Şimşek kimdir, nereli, kaç yaşında?
  5. Merve Dinçel altın madalya kazandı
  6. Hatice Kübra İlgün şampiyon
  7. Ramil Guliyev'den altın madalya
  8. Türkiye Hollanda voleybol maçı sonucu 2022: Filenin Sultanları maç takvimi
  9. Bakan Kasapoğlu: Halkın spora erişiminde antrenörlerin katkısı çok önemli
  10. Secret Power'ın jokeyi Özcan Yıldırım kimdir? Gazi Koşusu birincisi Özcan Yıldırım nereli, kaç yaşında?

© Copyright 2022

Türkiye'den ve Dünya’dan son dakika haberler, köşe yazıları, magazinden siyasete, spordan seyahate bütün konuların tek adresi milliyet.com.tr; Milliyet.com.tr haber içerikleri izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, kanuna aykırı ve izinsiz olarak kopyalanamaz, başka yerde yayınlanamaz.