Geri Dön

2021 yılının en çok aranan dizisi: 'Sadakatsiz'

Google, 2021 yılında Türkiye'de en çok aranan ilk 10 dizi ve film listesini açıkladı. 'Sadakatsiz', en çok aranan Türk dizisi olarak zirvede yer aldı.

2021 yılının en çok aranan dizisi: 'Sadakatsiz'

Yapımcılığını Medyapım ve Mednova’nın üstlendiği, her çarşamba yayınlanan yeni bölümleri ile ekrana damgasını vuran Kanal D dizisi Sadakatsiz, Google 'Yılın Arama Trendleri' listesinde en çok merak edilen yerli dizi oldu.

Büyük bir ilgiyle izlenen Sadakatsiz, Türkiye’de olduğu kadar dünyada da büyük ilgi görüyor. İkinci sezonuyla ekranda olan dizi dünyada 65 ülkede yayınlanıyor.

'YARGI' DA LİSTEDE
Başladığı günden bu yana gerek hikayesi gerekse izlenme oranları ile pazar akşamının en beğenilen dizilerinden olan Yargı da listede yer aldı.

2021 yılının en çok aranan dizisi: Sadakatsiz

Kanal D’nin Ay Yapım imzalı dizisi Yargı, 2021 yılının arama trendleri listesinde üst sıralarda yer alarak, bir kez daha dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendiYeşilçam'ın usta ismi ve eski Şişli Belediye Başkanı Fatma Girik için Cemal Reşit Rey Konser Salonu'nda tören düzenlendi.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber