Geri Dön

Acısı dinmiyor! Alişan'dan kardeşinin mezarına ziyaret

İki çocuk babası şarkıcı Alişan, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını vefatının 67'nci gününde ziyaret etti.

Acısı dinmiyor! Alişan'dan kardeşinin mezarına ziyaret

Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse yenilmişti. Tarifsiz bir acı yaşayan şarkıcı, ardından ikinci kez ölüm haberiyle yıkılmıştı. Alişan'ın kuzeni Ozan Ebcin, Tektaş'tan sekiz gün sonra yaşamını yitirmişti.

VEFATININ ÜZERİNDEN 67 GÜN GEÇTİ
Zor günler yaşayan ve tüm vaktini ailesiyle geçiren Alişan, mezarlık ziyaretlerine bir yenisini ekledi. Ünlü şarkıcı, Selçuk Tektaş'ın vefatının 67'nci gününde kardeşinin mezarını ziyaret etti.

İki çocuk babası Alişan, kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarındaki çiçeklerin fotoğrafını Instagram hesabından "67" notuyla paylaştı.

Acısı dinmiyor Alişandan kardeşinin mezarına ziyaret

Derya Tuna ve komşusunu davalık eden tekme tokat kavga güvenlik kamerasında!Sarıyer'de İbrahim Tatlıses'in eski eşi Derya Tuna'nın oturduğu sitenin bahçesinde çıkan kavga, Tuna ve komşusunu karşı karşıya getirdi. İki taraf birbirini suçlarken, kavga güvenlik kamerasına yansıdı. Derya Tuna'nın, komşusuna "Kapıda adamlarım kocanı ve oğlunu öldürmek için bekliyor. Dua edin olayı İbrahim Tatlıses duymadı. Çok kötü adamlara çattınız" dediği iddia edildi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber