Selçuk Tektaş

Selçuk Tektaş

Son dakika Selçuk Tektaş haberleri ile ilgili Milliyet'e eklenen tüm haberler bu sayfada yer almaktadır. Geçmişte yaşanan Selçuk Tektaş gelişmeleri, bugün yaşanan en flaş gelişmeler ve çok daha fazlası sürekli güncel olan Selçuk Tektaş haber sayfamızda...

Selçuk Tektaş

haber başlıkları altta listelenmiştir. Son dakika haberleri de dahil olmak üzere şu ana kadar eklenen toplam 69 selcuk tektas haberi bulunmuştur.
Fenerbahçe taraftarından Alişan'ı duygulandıran pankart
Fenerbahçe taraftarından Alişan'ı duygulandıran pankartFenerbahçe - Sivasspor maçında Fenerbahçe taraftarları, Alişan'a büyük bir sürpriz yaparak, "Büyük Fenerbahçeli Selçuk Tektaş" pankartı açtı. Bu görüntü karşısında oldukça duygulanan Alişan ise sosyal medya hesabından teşekkürlerini sundu.
13.09.2021Fenerbahçe
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret etti
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret ettiAlişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 21 Temmuz'da koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren 45 yaşındaki şarkıcı, bulduğu her fırsatta Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret diyor.
4.09.2021Cadde
Alişan her gününü yeğenleriyle geçiriyor
Alişan her gününü yeğenleriyle geçiriyorKardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs sebebiyle geçtiğimiz ay kaybeden Alişan, kendisine emanet edindiği yeğenlerinden Eyşan Tektaş ile görüntülendi. Kardeşinin vefatı sonrası 'Artık dört çocuğum var' diyen ünlü şarkıcı, yeğeninin eksiklerini tamamladı.
3.09.2021Cadde
Alişan ve Tan Taşçı'dan hüzünlü düet!
Alişan ve Tan Taşçı'dan hüzünlü düet!Kardeşi Selçuk Tektaş'ın vefatıyla tarifsiz bir acı yaşayan şarkıcı Alişan ile meslektaşı Tan Taşçı, Minsk’te ‘Mutlu Ol Yeter’ parçasını birlikte söyledi. İkilinin yaptığı düetle konser salonunu hüzün kapladı.
31.08.2021Cadde
Kardeşini kaybeden Alişan'dan duygulandıran paylaşım
Kardeşini kaybeden Alişan'dan duygulandıran paylaşımŞarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastanede kaybetti. Geçtiğimiz günlerde Tektaş'ın vefatının 40'ıncı gününde kardeşinin mezarını ziyaret eden Alişan, son paylaşımıyla takipçilerini duygulandırdı.
30.08.2021Cadde
Alişan'dan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarına ziyaret
Alişan'dan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarına ziyaretŞarkıcı Alişan, koronavirüs sebebiyle tedavi gördüğü hastanede yaşamını yitiren kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını vefatının 40'ıncı gününde ziyaret etti.
28.08.2021Cadde
27 Ağustos 2021 Magazin Haberleri Bülteni
27 Ağustos 2021 Magazin Haberleri Bülteni27 Ağustos 2021 Magazin Haberleri Bülteni
27.08.2021Magazin
Alişan yeğenleriyle alışverişte! Ellerini hiç bırakmadı
Alişan yeğenleriyle alışverişte! Ellerini hiç bırakmadıKardeşi Selçuk Tektaş'ı koronavirüs sebebiyle geçtiğimiz ay kaybeden Alişan, kendisine emanet edindiği yeğenleri Eyşan ve Ceylan ile görüntülendi. Kardeşinin vefatı sonrası 'Artık dört çocuğum var' diyen ünlü şarkıcı, yeğenleriyle alışveriş yaptı.
27.08.2021Cadde
Ellerini bırakmadı
Ellerini bırakmadıKardeşi Selçuk Tektaş’ı geçtiğimiz ay kaybeden Alişan, kendisine emanet edilen yeğenleriyle Etiler’de alışveriş turuna çıktı...
27.08.2021Cadde
Emine Ün'den Alişan'a: Ah nasıl bir acı yaşıyoruz?
Emine Ün'den Alişan'a: Ah nasıl bir acı yaşıyoruz?Temmuz ayında koronavirüs tedavisi gören kardeşi Selçuk Tektaş'ın yaşamını yitirmesiyle tarifsiz bir acı yaşayan şarkıcı Alişan, annesinin ölümüyle sarsılan Emine Ün'e başsağlığı diledi. Ünlü oyuncudan yanıt gecikmedi.
25.08.2021Cadde
Alişan: Bu fotoğrafı çektiğimizde hepimiz mutluyduk
Alişan: Bu fotoğrafı çektiğimizde hepimiz mutluydukŞarkıcı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren Alişan, duygularını zaman zaman sosyal medya hesabından dile getiriyor.
20.08.2021Cadde
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızlarıyla pozunu paylaştı
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın kızlarıyla pozunu paylaştıAlişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren 45 yaşındaki şarkıcı, kardeşinin emanetleri Eyşan ve Ceylan’ı bir an olsun yalnız bırakmıyor. Ünlü şarkıcı yeğenleriyle pozunu paylaştı.
19.08.2021Cadde
Magazin Haberleri Bülteni (19 Ağustos 2021)
Magazin Haberleri Bülteni (19 Ağustos 2021)İşte magazin gündeminin öne çıkan başlıkları;
19.08.2021Magazin
Milliyet'te Gündem (19 Ağustos 2021)
Milliyet'te Gündem (19 Ağustos 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada gündemin öne çıkan haber başlıkları;
19.08.2021Haberler
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret etti
Alişan kardeşi Selçuk Tektaş'ın mezarını ziyaret ettiAlişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede geçtiğimiz ay hayatını kaybetmişti. Zor günler geçiren 45 yaşındaki şarkıcı, bulduğu her fırsatta mezarını ziyaret ettiği Selçuk Tektaş'ın yokluğuna alışamıyor.
19.08.2021Cadde
Deniz Akkaya'dan Alişan'a yapılan eleştirilere sert tepki!
Deniz Akkaya'dan Alişan'a yapılan eleştirilere sert tepki!Geçtiğimiz ay koronavirüs sebebiyle 38 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan, zor günler geçirdi. İki çocuk babası şarkıcı, uzun bir aradan sonra Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Alişan, sahne aldıktan sonra eleştirilere maruz kaldı. Ünlü şarkıcıya destek ise Deniz Akkaya'dan geldi.
16.08.2021Cadde
Zor sahne
Zor sahneAlişan, geçtiğimiz ay kardeşi Selçuk Tektaş’ı ve kuzeni Ozan Ebcin’i kaybetmesinin ardından ilk kez Kıbrıs’ta konser verdi...
16.08.2021Cadde
Alişan kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahnede
Alişan kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahnedeGeçtiğimiz ay koronavirüs sebebiyle 38 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan, zor günler geçirdi. İki çocuk babası şarkıcı, dün akşam Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Sahnede duygusal bir konuşma yapan Alişan, gözyaşlarını tutamadı.
15.08.2021Magazin
Alişan kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahnede: Tüm şarkılarımı Selçuk için okuyacağım!
Alişan kardeşinin vefatından sonra ilk kez sahnede: Tüm şarkılarımı Selçuk için okuyacağım!Geçtiğimiz ay koronavirüs sebebiyle 38 yaşındaki kardeşi Selçuk Tektaş'ı toprağa veren Alişan, zor günler geçirdi. İki çocuk babası şarkıcı, dün akşam Kıbrıs’ta sevenleriyle buluştu. Sahnede duygusal bir konuşma yapan Alişan, ağlamamak için kendini zor tuttu.
16.08.2021Cadde
Kardeş özlemi
Kardeş özlemiAlişan, geçtiğimiz ay koronavirüs nedeniyle kaybettiği kardeşi Selçuk Tektaş’ın yasını tutuyor...
12.08.2021Cadde
Kardeş acısıyla yıkılmıştı! Alişan'dan yeni paylaşım
Kardeş acısıyla yıkılmıştı! Alişan'dan yeni paylaşımŞarkıcı kardeşi Selçuk Tektaş, geçtiğimiz ay koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetmişti. Ardından kuzenini kaybeden Alişan, adeta yıkılmıştı. Birkaç gün önce sahnelere geri döneceği ortaya çıkan Alişan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.
11.08.2021Cadde
Kardeş acısıyla sarsılan Alişan'dan duygulandıran paylaşım
Kardeş acısıyla sarsılan Alişan'dan duygulandıran paylaşımÜnlü sanatçı Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, 20 gündür koronavirüs tedavisi gördüğü hastanede hayatını kaybetti. Ardından kuzenini kaybeden Alişan, adeta yıkılmıştı. Geçtiğimiz ay kaybettiği kardeşinin kızları için "Artık dört çocuğum" var diyen Alişan, sosyal medya hesabından duygusal bir paylaşım yaptı.
10.08.2021Cadde
İlk sahnesi Kıbrıs’ta
İlk sahnesi Kıbrıs’taAlişan, sahnelere dönmeye hazırlanıyor.
10.08.2021Cadde
Kardeşini ve kuzenini kaybeden Alişan işlerine dönüyor
Kardeşini ve kuzenini kaybeden Alişan işlerine dönüyorSon bir ay içerisinde önce kardeşi Selçuk Tektaş’ı daha sonra kuzeni Ozan Ebcin'i kaybeden Alişan, bir süre sahnelere ara vermiş ve eve kapanmıştı. Alişan kararını değiştirdi ve haftaya ilk sahnesine çıkacak.
9.08.2021Cadde
Milliyet'te Haftanın Özeti (30 Temmuz 2021)
Milliyet'te Haftanın Özeti (30 Temmuz 2021)İşte Türkiye'de ve dünyada bu haftanın öne çıkan haber başlıkları;
30.07.2021Haberler

Benzer Haber Etiketleri

alişanselçuk tektaşcaddemansetmagazinkoronavirüs

Selçuk Tektaş ile ilgili olan tüm haber başlıklarını şu an bulunduğunuz sayfa üzerinden takip edebilirsiniz. Haberlerin detaylarını okumak isterseniz haber başlıklarına tıklayabilir, daha eski gelişmeleri görmek isterseniz ise sayfanın altında yer alan sayfa numaralarına tıklayabilirsiniz.