Geri Dön

Ahu Tuğba kızının doğum gününü kutladı

Yeşilçam'a damga vuran isimler arasından yer alan Ahu Tuğba sosyal medyada zaman zaman kızını paylaşarak dikkat çekiyor. Polis akademisini bitiren kızıyla gurur duyan Tuğba kızının doğum gününü kutladı.

Ahu Tuğba kızının doğum gününü kutladı

Yeşilçam'ın güzel oyuncularından olan Ahu Tuğba Miami'de gözlerden uzak bir hayat sürüyor. ABD'nin Miami kentinde kızı Anjelik ile yaşayan Ahu Tuğba zaman zaman sosyal medyada kızıyla birlikte pozlarını paylaşıyor.

Florida'daki Everglades University'nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren Anjelik, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizmişti. Polis akademisini bitiren oyuncunun kızı yeni yaşını kutladı. Ahu Tuğba kızını paylaşarak "Allah'ın verdiği en güzel armağanımsın, hayat arkadaşımsın" dedi.

Ahu Tuğba kızının doğum gününü kutladı

Tuğba'nın paylaşımına yorum yağarken çoğu takipçi de anne-kızın benzerliğini dile getirdi. 

Amanda Kloots koronavirüs nedeniyle kaybettiği eşi Nick Cordero'yu andıTiyatro oyuncusu Amanda Kloots, 2020'de koronavirüs nedeniyle hayatını kaybeden eşi Nick Cordero'nun vefat etmeden önce yeni doğan oğulları Elvis Eduardo'yu beslerken çektiği videoyu yayınladı. "Eskiden bunu izlemek beni üzüyordu. Ama şimdi gülümseyerek izliyorum" diyen Kloost, eşinin ölümünden çıkardığı dersleri takipçileriyle paylaştı.
Cadde Yazarları

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber