Cadde Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvana'ya ulaşıyorum!

Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvana'ya ulaşıyorum!

03.10.2022 - 07:10 | Son Güncellenme:

Poll Production organizasyonu ve Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi, önceki akşam Süperstar Ajda Pekkan'ı ağırladı. Boğaz, Ajda Pekkan’ın görsel ve ışık şovuyla aydınlandı. Aralıksız üç saat sahne aldığı konserde dinleyicilerini mest eden Pekkan, kostümleri ve performansıyla büyük beğeni topladı. Ünlü isimlerin de konserine akın ettiği Süperstar, "Sizlerle Nirvana'ya ulaşıyorum" diyerek sevenlerine seslendi.

Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvanaya ulaşıyorum

Süperstar Ajda Pekkan, önceki akşam Demirören Medya Grubu medya sponsorluğunda gerçekleşen Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde sevenlerine müzik şöleni yaşattı. ‘Aşka İnanmam’ şarkısıyla hayranlarına merhaba diyen Pekkan, alkış yağmuruna tutuldu. Her zaman olduğu gibi sahne kostümüyle fark yaratan ünlü sanatçı, modacı Burcu Sedef imzalı kıyafetleriyle göz kamaştırdı.

Haberin Devamı

Sahneye çıkış yaparken giydiği pelerinini, şarkısını söylemeye başladığında çıkartan Ajda Pekkan; sarı deri detaylı üstü, dizlerine kadar uzanan aynı renkte püsküllü çizmesi, altın rengi şortu ve kahverengi gladyatör kemerinden oluşan kıyafetiyle izleyicileri büyüledi.

Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvanaya ulaşıyorum

"BURAYI ÇOK BENİMSEDİK"

Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde, sevenleriyle dördüncü kez aynı atmosferi paylaşan Pekkan, dinleyicilerine şu sözlerle seslenerek duygularını ifade etti:

Tek mutlu olduğum yer burası, sizinle beraber olmak! Çalıştığım zaman yoruluyorum ama karşılığını sizlerle beraber alıyorum. Burayı çok benimsedik. Normal konserlerde böyle giyinmiyorum fakat burası bizim konsept sahnemiz ve bu sahnemizi sizinle paylaşmayı çok seviyorum. Şov olarak gözlerinize hitap etmek istiyorum. Burada sizlerle gökyüzüne, Nirvana’ya ulaşıyorum!

ÜNLÜ İSİMLER YALNIZ BIRAKMADI

Muhteşem gecede Ajda Pekkan’ı iş, spor ve sanat dünyasından dostları da yalnız bırakmadı. Onur Büyüktopçu, Seren Serengil, Mustafa Tohma, Tuğçe Tayfur, Nilgün Belgün, İbrahim Kutluay, Edwina Sponza, Erkan Özerman gibi ünlü isimler Süperstar'ı en önden dinleyerek doyasıya eğlendi.

Haberin Devamı

Müzik şölenine ‘Vitrin’, ‘Yakar Geçerim’, ‘Ah Ne Günler’ gibi en sevilen hit parçalarıyla devam eden Ajda Pekkan, unutulmaz bir geceye daha Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’nde imza attı. ‘Süperstar’ unvanını yıllardır hakkıyla taşıyan ünlü sanatçı, muhteşem enerjisiyle ışıldadığı sahnede, müzikseverleri kendisine hayran bıraktı.

Ajda Pekkan: Sizlerle Nirvanaya ulaşıyorum

Konserin ikinci bölümünde tarzını bir kez daha konuşturan Ajda Pekkan, gri, payetli takımıyla göz kamaştırdı. Kendi şarkılarının yanı sıra her tarzdan müziğe yer verdiği geniş repertuvarıyla tam anlamıyla Boğaz’da esti geçti. Şarkılarına davulla zurnanın da eşlik etmesiyle Paraf Kuruçeşme’de eğlence ikiye katlandı.

ALKIŞLAR KESİLMEDİ

Unutulmaz gecenin sonunda Ajda Pekkan hayranları, Paraf Kuruçeşme Açıkhava Sahnesi’ni terk etmedi. Alkışların kesilmemesi üzerine pijamayı andıran şık ve rahat kıyafetiyle sahneye geri dönen Ajda Pekkan’ı tüm müzikseverler ayakta karşıladı.

Herkesin çılgınca dans ettiği üç şarkılık bis sonunda herkese teşekkür ederek sahneden ayrılan Süperstar, sevenlerine muhteşem bir gece daha yaşattı.