Geri Dön

Akınay Hatun ölüyor mu? Alparslan Büyük Selçuklu'nun Akınay Hatun'u Ayşegül Ünsal diziden ayrılıyor mu, kimdir?

Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde Akınay Ana karakteri ile yer alan Ayşegül Ünsal, son dönemin adında söz ettiren isimlerinden. Akınay Hatun karakteri, yeni bölümde saldırıya uğrayarak ağır yara alıyor. Gelişemenin ardından 'Alparslan Akınay öldü mü, diziden ayrılıyor mu?' soruları akıllara geldi.

Akınay Hatun ölüyor mu? Alparslan Büyük Selçuklu'nun Akınay Hatun'u Ayşegül Ünsal diziden ayrılıyor mu, kimdir?

TRT1'in sevilen yapımlarından Alparslan Büyük Selçuklu dizisinde beklenmedik bir olay yaşanıyor. Alpagut'un annesi olan ve Akça Hatun'un da destekçisi Akınay Hatun, yaralanıyor. Peki, Akınay Hatun ölüyor mu?

AKINAY HATUN ÖLECEK Mİ?

Başarılı oyuncu Ayuşegül Ünsal tarafından canlandırılan Akınay Hatun karakteri, yayımlanan yeni bölümde Liparit'in oğlu Rati tarafından kılıçla yaralanıyor. Akça Hatun'un gözleri önünde yaşanan olay sonunda Akınay Ana'nın akıbeti merak konusu.

Akşeyül Ünsal'ın diziden ayrılmasına yönelik henüz bir açıklama bulunmuyor.

AYŞEGÜL ÜNSAL KİMDİR?

Ünsal, 17 Ağustos 1973 tarihinde İstanbul'da dünyaya geldi. İletişim uzmanı bir anne ve mimar bir babanın ilk çocuğu olarak doğan oyuncu, ortaokul ve liseyi Beşiktaş Kız Lisesinde okudu. Profesyonel Tiyatro hayatı ise Yasemin Yalçın Tiyatrosu'nda " Beni Biraz Yönetir misin? "adlı oyunda; yönetmen yardımcısı, oyuncu ve dansçı olarak yer alması ile başladı. 1992 yılında girdiği İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Anasanat Dalı Oyunculuk bölümünden 1996 yılında mezun olan Ayşegül Ünsal, 1994 yılından itibaren Hareket Meditasyonları ve Nefes Teknikleri üzerine eğitimler aldı. Oyunculuğun yanında "Beden ve Nefes Bütünlüğü" üzerine çalışmalar yaptı ve uygulayıcısı olduğu tüm bu teknikleri içinde barındıran’’ Nefes Farkındalığı’’ çalışmaları geliştiriyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber