Geri Dön

'Ala ' için bir araya geldiler

Popçu Demet Akalın ile eski eşi Okan Kurt, önceki akşam Arnavutköy Zıpkın Balık'ta yemekteydi.

'Ala ' için bir araya geldiler

İkiliye, Deniz Seki ve sevgilisi İrfan Özçelik ile Fettah Can da eşi Cansu Kurtçu ile eşlik etti. Üç saat kaldıkları mekandan ilk olarak Demet Akalın çıktı. Çıkışta soruları yanıtlayan Akalın, "Türkiye'nin en güzel kadını Hülya Avşar'dır" dedi. Burcu Esmersoy ile arasındaki gerginliğinde sona erdiğini söyleyen Demet Akalın, daha sonra mekandan ayrıldı.

 Kısa süre sonra şarkıcı Deniz Seki, mekandan sevgilisi ile çıktı. İrfan Özçelik, koşar adımlarla aracına binerken, Seki ve Kurtçu, gazetecilerle sohbet etti. Gazetecilerin, Seki'ye, "Deniz Hanım evlilik teklifi aldığınız ve bir ay sonra düğün olacağı bilgisini aldık. Neler söyleyeceksiniz?" sorusu karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. Seki, "Bilmiyorum artık. Bunu bir ay sonra konuşuruz" diyerek, evlilik sinyali verdi. Gazetecilerin düğün tarihi ile ilgili ısrarlı soruları karşısında utangaç tavırlar sergileyen şarkıcı, "Bizim önceliğimiz, en büyük düğünümüz 'Ala' şarkısı. 24 Şubat'ta klibimiz çıkıyor. Muhteşem bir klip olacak. Düğünle ilgili daha sonra uzun uzun konuşuruz" dedi. Sevgilisinin özel aracına binen Seki, sokakta çiçek satan çocuklara ise 100 TL harçlık verdi. 

 

Can Yaman spor yaptığı anları paylaştıUzun zamandır İtalya'da olan ve İtalyan spor spikeri Diletta Leotta ile ilişkisiyle gündemden düşmeyen Can Yaman, Instagram hikayesinden spor yaptığı anları paylaştı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber

Türkiye’nin haber yaşam platformu Milliyet Dijital yenilendi!

Uygulama ile devam et, gündemi kaçırma!

Şimdi DeğilHemen Keşfet